www.sudzibas.lv Tele2 Slikts serviss

Tele2 - Slikts serviss

Iegādājos telefonu tele2, lietoju un vis bija labi, līdz brīdim ka telefons sāka nepildot savas funkcijas, mikrofons nestrādāja, nevarēja dzirdēt cilvēku otrā pusē klausulei, kā arī sākās problēmas ar kameru. Aiznesu lai salabo jo vēl ir garantija, solīja ka divu nedēļu laikā saremontēs, pagāja mēnesis un beidzot man piezvanīju un pateica ka garantija nesegs remontu, jo konstatēts mitruma bojājumi. Kaaaa, ja tel nav bijis ūdeni? Uz ko man atbildēja ta varēja būt migla. Remonts izmaksas 290€, protams ka es atteicos. Kur ir rakstīts vai teikt ka telefonu miglas laikā nevar izmantot? Kam tad vispār ir vajadzīgs telefons ja miglas laikā tu nedrīksti viņu izmanto, runāt pa telefonu! Lielāku stulbu savā dzīvē neesmu dzirdējusi! Tāpēc mīļie cilvēki miglas laika nerunājiet. Interesanti, un ja telefons būtu mitruma izturīgs, tad es viņu pa daudz noturēju sausumā ??

I