LV RU
www.sudzibas.lv Tele2 Slikts Serviss

Tele2 - Slikts Serviss

Šodien (07/02/2019), mana vecmamma atbrauca samainīt sim kartu Origo filiālā TELE2. Tākā viņa samainija telefonu un tādeļ sim karte bija palielu. Pieprasot jaunu simkarti (ar visiem izmēriem) vecmāte saņēma atbildi no vīrieša (pārdavējs) ka esošā simkarte der. Viņš ielika esošo simkarti slotā priekš atmiņkartes un atdeva, pateicot ka viss tagad strādā. Protams vecais cilvēks uzticējās un aizbrauca neparbaudot. Jautājums, vai tiešām TELE2 pieņiem tādus muļķus darbā kuri nevar atšķirt slotu kur ielikt sim-karti no slota kur liek atmiņ karti ?!

Rezultāts:
1. Sim karti nedabūt tagad no slota kāmēr kāds no jauniem radiem neatbrauks.
2. Zvani nestrādā. Cilvēks palika bez darboša telefona.
3. Velreiz jābrauc lai iedot jaunu simkarti ar visiem izmēriem! BET tagad brauksim visi kopā lai nemelo!

"PALDIES" PAR SAGADĀTĀM neertībām!

07.02.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (7)

Bk BK 07.02.2019

Pensionāri jau tikai prot, ka tikai kaut ko PIEPRASĪT.

Zi zilais valis 07.02.2019

Varētu palūgt pievērt ssvu klabekli? Tu šajā pasāulē esi nācis, pateicoties kādiem, kuri agri vai vēlu būs pensionāri, rupekli!

Bk BK 07.02.2019

Pats aizver savu muti.

SamTroll 07.02.2019

kaut kā neizklausās ticami, vai tiešām cilvēks kurš strādā telefonu veikalā nezinātu kā pareizi ielikt sim karti un kādam ir jābūt viņas pareizajam izmēram, pie tam ja viņš tādas lietas dara katru dienu, tur drīzāk kaut kas ir saistīts ar tām multi izmēru sim kartēm kuras ir jāizlauž ārā vienu no otras..

Ie Ievadiet lietotājvārdu 08.02.2019

Cik zināms, ir tādi dual SIM viedtālruņi, kuriem otrs SIM liekas atmiņas kartes ligzdā (divi-vienā ligzdas). Lai gan ticamakais tajā ligzdā iet tikai izmērs mazāks, nevis mini sim (ierastā kopš 2000 gadiem), bet micro (mazāka) vai nano (vēl mazāka) izmēra. Tehniski tās kartes var apgriezt pašu spēkiem līdz mini vai nano, internetā ir pieejami izdrukājami izmēri-sagataves, pēc kuriem izgriezt ar asu nazi (tapešu) vai šķērēm uzmanīgi. Čips ir tikai zem "zelta kontaktiem", ne plastmasā apkārt. Lai izdodas tikt skaidrībā!

Ai aicis24 08.02.2019

Nekas tur ar nazi nav jāgriež,viņām jau ir paredzēts izņemt ar roku,tieši tādu lielumu,kādu tev vajag.Līdz pat pašai mazākajai nano sim kartei.Šis ir par jaunajām sim kartēm.Bet vecajām sim kartēm ir fiziski pa lielu tie zelta kontakti,kuri izmēros neatbilst,nano sim kartes izmēriem un tur nav nekādas iespējas,kaut ko nogriezt,kā tu te raksti.

Ie Ievadiet lietotājvārdu 08.02.2019

No pieredzes ir griezts savulaik un viss izdevās, pirms "izņemamās" laikiem. Paldies par negatīvo attieksmi cenšoties palīdzēt, klasiski.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes