www.sudzibas.lv Tele2 Slikts serviss

Tele2 - Slikts serviss

Являюсь клиентом TELE 2. Физическое лицо. 5 телефонных карт, телефоны через TELE2..
Сотрудничество до прошлой недели было неплохим, даже вот думали в феврале перейти на интернет TELE2 в квартире... Но скорее всего этого не будем делать...

Причина бональна. В сентябре купил очень дорогой телефон через TELE2, Sumsung S22 ULTRA, 512 GB. Телефон уже в декабре начал глючить... Проблема интересная. в какой-то момент экран становился неуправляемым, без возможности перезагрузить телефон, а на передний фон экрана выходила программа BIXBY и биометрия... Тыркать кнопку выключение бесполезно, телефон не выключается... Перезапуск удавался только при полной разряженности телефона, а однажды у продавца TELE2 получилось перезагрузить его... Но я сразу телефон не сдал. Дважды разговаривал с операторами, а также с продавцом из Alfa. Меня интересовал момент замены телефона на другой, в момент сдачи больного телефона на проверку... В принципе понял по ответу, что опции такой нет, но говорить можно, хорошему клиенту решение найдем.

Далее я снял биометрическую защиту, отключил ненужный мне BIXBY, в надужде что именно эти программы мешали, но проблема повторилась... Приехал с телефоном в Alfa центр... Там работают женщина в возрасте и среднего возраста. С первой общался по скидкам когда-то, а со второй в тот же день...

КАК только я взялся за вопрос о замене телефона, мне предложили сдать телефон как минимум на 10 дней для выявления проблемы... Я попросил заменить телефон, так как все данные с телефона после сдачи будут утеряны, но мне ответили что такой опции нет, сдавай и всё. Там будет видно...

Уважаемые читатели, в этот момент я себя почувствовал обкака..ым. Я за свою жизнь жил в Западной Европе, где телефоны и прочие гаджеты меняют сразу без всяких вопросов. Здесь мы получаем проверку, в замен не дают телефон. При факте, сколько я отдал денег как физ. лицо этой фирме, мне хочется просто послать эту фирму далеко в одно место. Такие реплики как сдай телефон, сиди и жди и ещё плати по 50 евро в месяц за него... Это просто безобразие.

Будьте внимательны. Каждый человек, а в данном контексте фирма, познается в беде.

Сейчас я получил дефектный телефон и плохой сервис.

25.01.2023

R

S Spuris 26.01.2023

Nevajag pirkt Samsung . Viņi pa daudziem gadiem tā arī nav iemācījušies ražot kvalitatīvu preci. Viņu ražotne balstās uz agresīvo reklāmu un tikai tirdzniecību uz kuru daudzi pirceji uzķeras lūkojoties skaistajās kŗasu reklāmās.Īstenība ir pavisam cita ja papēta kārtīgi tehniskos datus mobilajiem.Tāpat audio video, TV tehnika ir zema kvalitāte.Samsung ir līderi remotu ziņā.Kā saka - ja nebūtu Samsung tad daudzas remontdarbnīcas bankrotētu.

D Domaataajs 26.01.2023

1) Tele2 paši netaisa telefonus, pretenzijas pie Samsung.
2) viņiem nav pienākums dot maiņas ierīci - piemēram, ja saplīst ledusskapis, mikroviļņu krāsns utt., cik zinu, arī nedod uz maiņu ledusskapi (varbūt dod, bet noteikti ne visur un tas noteikti nav pienākums). Tas būtu patīkami un labais tonis no uzņēmuma, bet ne visas vēlmes viņiem ir jāpilda. Cik zinu, agrāk Bite deva maiņas telefonus, bet tie bija, maigi sakot, sliktas kvalitātes.
3) Telefons tiek labots garantijas ietvaros (protams, ja nav sists utt.) un par to jāmaksā nav. Protams, par pašu ierīci ir jāmaksā, bet arī šeit ir ledusskapja stāsts - nekompensē par tām dienām arī līzingus utt.

S Spuris 26.01.2023

Mobilos ir jādod,jo mūsdienās bez tiem maigi sakot iztikt jau nevar,jo mazums jāsauc ātrie vai policija ,ugunsdzēsēji... Ar ledusskapi vai mikroviļņu krāsni to nevar izdarīt.Tapēc nevajag salīdzināt p... i ar gurķi. Mobilos dod tādus ,kuri ir pieejami pie dīleriem.Mobilo lietotāju ir ļoti daudz.Sajūta jau tāda,ka ar tiem jau piedzimst. Operatori nemaz īsti nevar nodrošināt ar tik daudziem mobiliem kurus iedot uz laiku.Taču tagad jau gandrīz katram ir mājās vairāki mobilie,kuri netiek lietoti vai arī kādiem pazīstamiem var pavaicāt vai socvietnēs ir grupas,kurās izpalīdzīgi cilvēki viens otram izpalīdz.Nevajag čīkstēt ,taču reizēm ieslēgt prātiņu un padomāt.

D Domaataajs 26.01.2023

Mobilie NAV jādod (nav likums / cits pienākums tos dot). Nesalīdzinu p***i ar gurķi - arī bez ledusskapja nevar iztikt, mazums kas, ēdiens paliks slikts un nevar paēst un nomirst. Ja vajag telefonu pamatvajadzībām - 20 eur un podziņtelefons rokās, zvana visiem, kam vajag. Mobilos dod tādus, kas norakstīti u.tml. (pats agrāk strādāju Bitē, zinu, ko runāju). Salonā bija 1 iPhone (SE vai kas tāds), pārējie Android (uz to brīdi ne jaunāks par 3-4 gadiem) un podziņtelefoni (ja tiešām vajag piezvanīt). No tiem pēdējiem visi atteicās (ātros laikam nevajadzēja šiem). Bet piekrītu, tagad katram ir vairāki rezerves varianti mājās vai tos var paprasīt citiem, kā minēji, ieslēdzot prātiņu. Bet gribas taču, ka viss ir priekšā-pakaļā ar sarkano paklāju.

R Romans888 26.01.2023

Paldies par komentāriem

Runājot par Samsungu... Lietoju Samsung sen. Labākais telefons. Šoreiz nepaveicas. Gadās.

Maksājot kādam uzņēmumam naudu uz pastavīga pamatā, gribētos atdevi no uzņēmuma, Visi tie Jūsu likumi utt. tas ir labi, bet citā lietā, kad tu esi nav vainīga pusē, tu esi pakalpojuma saņēmejs, bet Tev pašam nepieciešami domāt par visu, lai atrisināt situāciju.

Es uzskatu, ka vajag domāt virzienā, lai beigu beigās piedāvāt kādu pagaidu risinājumu un vismaz apturēt maksājumus, ja izskatīšana notiek ilgi (dzirdēts, ka problēma var risināties ap 2 mēnešiem).

Otrais svarīgs moments, ka notiek procesi Austrumeiropā, un kā noteik Rietumeiropā. Tas ir atsevišķs stāsts.

Par lesusskapi slikts piemērs kā tāds. Sakari ir sakari.

D Domaataajs 26.01.2023

Samsung ir labi telefoni, bet manuprāt, viņu cena ir daudz reizes augstāka par kvalitāti. Tikpat labu kvalitāti var dabūt arī no citiem, krietni lētākiem telefoniem. Protams, arī zīmola vārds nosaka cenu.

Piekrītu, jā, ka būtu patīkami, bet, kā minēts arī iepriekš - operatoriem nepietiktu telefoni, ko dot uz remonta laiku. Un viņi jau neliek Jums labot telefonu (domāt par visu, lai atrisinātu). Par remonta ilgumu - Samsungus ļoooti ātri laboja (Bite un LMT sūtīja uz TSC servisa centru, T2 - uz MTTC, nezinu, kā tagad), bija reizes, kad 2 dienu laikā atveda salabotu jau. Tāpēc arī maksājumus neaptur (piemēram, 3000 klientiem mēnesī grāmatvedībai veikt pārrēķinus utt).

Par ledusskapi reāls piemērs. Kur likt, piemēram, 20 kg gaļas, kas stāv saldētavā, kad aiz loga ir 0 vai +2? Vai vasarā, piemēram. Par R-Eiropu un ierīču remontiem / maiņas ierīcēm uz remonta laiku nemācēšu spriest, nav pieredzes ar šo. Tāpat arī par Austrumeiropu.

Lai izdodas veiksmīgi atrisināt situāciju! ;)

S Spuris 26.01.2023

Domaataajs Esmu savulaik Bite vadījis ,pirms Bites ienākšanas Latvijā pietiekoši ilgi darbojies Tele2.Tādus kā tu pietiekoši daudz esmu aizūtījis uz rindu darba biržā.Bez ledusskapjiem var iztikt ja zin un prot rīkoties ar produktiem vismaz kādu laiku. Ir tāda lēta lieta kā sāls,pagrabs ...Samsung pēdējie kas var būt arī citā melnās tehnikas līmenī,ne tikai ka mobilie un kā jau minēju pirmie salūšanā.Atkārtošu vēlreiz ka viņiem ir agresīva reklāma uz kuru daudzi arī uzķeras.Redzams psihologija tev arī tumša bilde. Labām un atzītām precēm tādu reklāmu nav vai arī ir ļoti maz ,jo pēc tādām Esmu arī tādās darbojies un pietiekoši pārzinu arī to diezgan augstā līmenī.Protams ,katra izvēle ko lietot un par ko ''fanot'',parasti tādiem ir labi arī lietojot ''sū..u'' tehniku un domāt ,ka baigi kruta un labi.Uz tādiem parasti var palūkoties ar žēlastību.Tie ir ka saka '''pelēkā massa'',ierindnieki,kuri ne ar ko gandrīz neatšķiras viens no otra.

Romans888 priecajies tad arī turpmāk ar zemas kvalitātes iekārtām kā Samsung ;) Tev gan prasības -lai citi domā tava vietā. :D Laikam jau nespējīgs esi izdomāt un dzīvē gaidi risinājumus no citiem par tavām problēmām ,jo pats neesi spējīgs kreatīvi domāt un rast risinājumus daudzās situācijās.Aizej varbūt uz namu pārvaldi un pasaki ka komunalos nemaksāsi par to laiku kamēr neesi savā dzīvoklī jo to tu nelieto un lai tev neprasa samaksu. :DDDD Ja esi paņēmis mazcenus lietas vai uz nomaksu tad izlasi dokumentu kaut reizi dzīvē ,pirms liec savu parakstu .Ja tiešām svarīgs moments -tad iegādājies lietas Rietumeiropā,kuriem ir pvisam cita sistēma .Lai veicas.Tikai nevajag čīkstēt.Neviens tavā vietā tev pakaļu neslaucīs !

S Spuris 26.01.2023

Domaataajs kā tev liekas kur lika gaļu kad nebija ledusskapji? Ir vairāki veidi ka saglā gaļu uz ilgu laiku.Pat daudz vairāk nekā 20 kg ! Palasi varbūt grāmatas izglītojušas nevis muļķīgi salīdzini ledusskapi ar mobiliem sakariem!

D Domaataajs 26.01.2023

nespurojies nu.. kā varēja izsaukt policiju, ātros, ugunsdzēsējus, kad nebija visās mājās telefoni? nav tā, ka mobilie sakari ir no aizvēstures laikiem jau. Izglītotājs atradies

D Domaataajs 26.01.2023

tāpat es nesalīdzināju ledusskapi ar mobilajiem sakariem. Es salīdzināju 2 elektronisku ierīču remontu, no kurām neviena nav pirmās nepieciešamības prece (telefons NAV pirmās nepieciešamības prece).

S Spuris 26.01.2023

Domaataajs Savulaik pie katra stūra bija telefoni un izsaukt ātros un t.t. varēja bez maksas.Tāpat bija arī mājas stacionārie tālruņi. Izglītotāks cik redzams esmu notiekti par tevi,kurš iepērk 20kg gaļu un nezin kur likt bez ledusskapja. :DDD Palasi grāmatas labāk.Tau domāju,ka tu jau nemaz nezini laikam kas ir grāmata un kā lasīt vajag . Visu gaišu ;)

D Domaataajs 26.01.2023

Labi gan, "Bites agrākais vadītāj" (te lieku :DDD, kā Tu, lai redzi, ka smejas) ka visiem daudzdzīvokļu mājā ir pagrabs, kurā uzglabāt gaļu. Un kā sauca ātros utt uz laukiem? Personīgie uzbraucieni nesanāk, anonīms sušķis vien esi (es arī, bet nerakstu sūdu par nezināšanu, kas ir grāmata un nezinu, kā lasīt). Tādi kā Tu labākajā gadījumā ūdeni priekšniekam varētu ieliet.
Par pelēko masu - personīgi izmantoju Oneplus (ja esi par tādu dzirdējis), kuram LV nav nekādas reklāmas.
Lai Tev veicas, visur strādājošais vadītāj Spuri

S Spuris 26.01.2023

Ta arī cik redzams neko neesi sapratis. Pagrabs tika domāts kā piemērs.Tapat arī nedomāju,ka iegādāties 20 kg gaļu un paļāuties uz ledusskapi arī ir prātīga doma. Un ja elektrība pazūd ? Ko tad ? Tev laikam dzīvoklī ir uz benzīnu darbināms ģenerators ! :D Par laikiem cik zinu daudziem bija stacionārie telefoni.Pa rūdeni man konkŗeti smiekli sanāca.Īstenība tādi kā tu arī nesa ūdeni un kafiju.Man pilnīgi arī vienalga uz oneplus.Par reklāmu tiku domājis pavisam citus reklamas avotus.Taču tu atkal parādīji savu seklo domāšanu un man liels prieks ka tu vairs nestrādā Bite.Tev vieta ir kaut kur tirgū kartupeļus šķirot ar tadu domāšanu.Nekad nestrādā darbos ,kur ir klientu apkalpošanas.Man arī lieliski veicas bez tava velējuma.

D Domaataajs 26.01.2023

Arī 20kg gaļas bija kā piemērs, paskaidroju, jo nesaproti. Tev laikam ir viss un esi strādājis visur :DDD (atkal, lai redzi, ka smejos). Strādāju klientu apkalpošanā jau 10 gadus. Esmu atradis jau savu vietu. Žēl gan, ka tādiem (tukšdirsējiem) kā Tev nav savas vietas. Tādi mutpirži kā Tu ir mana ikdiena. Ja ir vēl kas, ko teikt, esi laipni aicināts manos ziņojumos, nav ko piesārņot te

S Spuris 26.01.2023

Nu re kā tu atkal sevi parādīji kā nelīdzsvarotu personu :DDDD Visur neesmu darbojies tacu klientu apkalpošanā man ir lielāka pieredze. Tas tavs otrs vards ir - tukšdirsējs ? Kas notika? Uz varzacs tev tika uzkāpts,ka uzsāc ar personīgiem uzbraucieniem ? :D Iedzer kādu nerv dropi varbūt .Man ir sava vieta ar lielu pieredzi dzīvē ka aŗī savs bizness.Pie tam ir daudz sasniegumu ,kurus ne tikai redz un priecajas daudzi cilvēki .Varu atkārtot ,ka tādi kā tu ''pelēkās masas'' paŗstāvi tā arī dzīvosi savā muca un dzīvē nesasniedzot neko.Tev gan varu novelēt veiksmi locīt muguru līdz mūža beigām citu labā. Visu gaišu .Vari nepūlēties rakstīt,jo atbildēts vairs netiks tadai personai kāds esi.Tev tikai var izteikt želsirdību no sirds ka tev tik smaga dzīve.

Andris Sa 28.01.2023

причем тут теле2 и гнусмас? телефоны самсунг всегда были гов..м, xiaomi намного лучше.