www.sudzibas.lv Tele2 Slikts mājas internets

Tele2 - Slikts mājas internets

2020. Gadā oktobrī zvanīja tele 2 pārstāvis un piedāvāja pieslēgt par īpaši labu cenu 15.99 mājas internetu un go3 tv ar līgumu uz 2. Gadi. Operators solija ka būšot ātrs internets, jo tele 2 tornis no mums atrodas tikai 1.5 km attālumā. Piedāvājums šķita labs uz ko arī parakstījos. Pieslēdzot tv un internetu jau pirmajā vakarā sākās problēmas. Tv ik pēc padsmit sekundēm kārās, internets bremzēja. Zvanīju tele 2, teica ka iespējams rūters vainīgs. Braucu pie viņiem nomainīju rūteri, nekas nemainījās. Atkal zvanīju un sūdzējos ne reizi vien. Pārbaudot interneta ātrumu tas bija zemāks par 2.0 kb, viņu līgumā solīts ka jābūt 9.5. Beidzot saņēmos un lūdzu atslēgt man šos pakalpojumus nepiemērojot sodu par līguma laušanu, jo kā nekā, bet nesaņēmu solīto ātro internetu. Atnāca sms veidā no tele 2 atbilde ka viņi redz kā mums viss ir kārtībā un manu lūgumu nepieņēma. Atkal zvanījām... Un atbilde mani fascinēja... Esot noslodze. Tad sanāk ka man vakaros jāzvana kaimiņiem un jāprasa lai nelieto internetu jo gribu tv paskatīties? Murgs. Atslēdzu visus pakalpojumus un protams ka man piemēroja sodu par lauzto līgumu 60 eiro apmērā. Ļoti slikts serviss, drausmīga attieksme pret saviem klientiem. Tele 2 klients esmu jau vairākus gadus jo ir 3 telefona pieslēgumi, nekad maksājumi nav kavēti. Ļoti vīlos tele 2

03.03.2021

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 03.03.2021

Mums žēl par šādu situāciju un esam nosūtījuši ziņojumu lietotājai, lai precizētu nepieciešamo informāciju šīs situācijas risināšanai.

K