www.sudzibas.lv Tele2 Slikts internets un bezjēdzīgas atrunas

Tele2 - Slikts internets un bezjēdzīgas atrunas

Ciešu no tele2 interneta jau no 2019. Gada septembra sākuma - līdz tam brīdim tas bija samērā labs lietoju pusotru gadu. Un tad nu tele2 sarīko akciju par 1 eiro mēnesī internets līdz gada beigām slēdzot līgumu uz 2 gadiem. Es kā pamuļķis uzķēros uz šo triku un tagad man ir 2 gadu līgums ar iespējams sliktāko internetu visā Latvijā. Tas karās tagad jau pat pa dienu, bet vakarpusē tas ir pilnīgi nelietojams ātrumi zem 3 megabitiem un ar šaušalīgiem pingiem, kas neder nevienai online spēlei, iptv, strīmiem utt. Nesteidzīgi var pārlūkot ss.com un citas vieglas web lapas. Atruna ir tāda, ka situācija ir apzināta šiem esot bāzes stacijas pārslodze un kautkādu mēnešu vai gadu laikā, ja nebūs ko citu darīt varbūt kautko paskatīsies, bet visu šo laiku man tagad būs jāmaksā par nelietojamu internetu. Nevienam neiesaku tele2 internetu īpaši ar terminētu līgumu. Lai es tagad tiktu vaļā no šiem man jāziedo 100+ eiro, kuri uz zemes tāpat vien nesvaidās.

06.01.2020

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 07.01.2020

Esam sazinājušies ar klientu, lai iegūtu detalizētāku informāciju.

K

L Lailailai 06.01.2020

Tad tā jaunums. Visiem jau 20 gadus zināms, ka Tele2 tikai Rīgā un vēl 2-4 republikas nozīmes pilsētas ruļlē.

D Džūlijas kundze 15.04.2020

Nav taisnība. Es dzīvoju 220 km no Rīgas, un man tele 2 nets iet ideāli. Arī bija 1 eiro līdz gada beigām, nekas netika mainījies, izņemot rēķinu. Man arī ps4 online spēlas, iet ideāli, 2 telefoni, planšete, nekas neķeras un neraustas. Filmas ielāde 10 min laikā. Vakaros nav nekādas pārslodzes. Es tikai un vienīgi pie Tele2 turēšos.

BondsBonds 06.01.2020

Ja gribi labu internetu, vadu internets ir vienīgais risinājums. Un arī G5 nelīdzēs, būs taspats. Pie jebkura tīkla operatora.

K kyylep 07.01.2020

Diemžēl vadu internets nav pieejams, kautkad 2000 gadu sākumos bija pieejams dsl 2mbiti un bez jokiem tas bija stabils un daudz labāks nekā 2020. gada 4G ātruma līdera internets :-)

ž žults 05.02.2020

Pilnīgi tāda paša situācija internets visu laiku ir zem 3mb/s bieži pat 0.800 u.t.t ,bet kad gāju ņemt tele2 internetu un jautāju par to vai nebūs tā ka lagos un vai kas cits ,man atbildēja ka manā atrašanās vietā esot izcils savienojums,bet līdz izcilumam tur ir ļoti tālu ,tāpec visticamāk tuvakajā laikā došos un lauzīšu līgumu ar viņiem un negrasos maksāt to soda naudu par līguma laušanu,jo esmu palasījis , ja viņi nespēj nodrošināt pat to minimālo ātrumu kuru sola man liekas bija kādi no 5-10mb/s ,tad varot lauzt un nav jāsatraucas par sankcijām..