www.sudzibas.lv Tele2 Slikts internets

Tele2 - Slikts internets

Tātad, tele2 piedāvā šo mājas internetu, nav vispār izklāstīts cik megabiti sekundē, jeb interneta ātrums, tāpēc arī nebrīnos, ka internets ir drausmīgi lēns. Neiesaku nevienam iet uz tele2 un iegādāties šo mājas internetu, kvalitāte - 0. Tāda sajūta, ka dzīvotu tuksnesī, nevis latvijā, kas skaitās valsts ar vienu no ātrākajiem internētiem pasaulē.

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 22.06.2018

Mums žēl par šādu situāciju un esam nosūtījuši ziņojumu lietotājam robis, lai precizētu nepieciešamo informāciju šīs situācijas risināšanai.

R

Pacco_al 22.06.2018

Da pie kājas ko tu tur iesaki! Ir simtiem, kuri neiesaka LMT vēl simti, kuri ir apmierināti ar T2 un vēl bļāvēji kuriem Bite pāri nodarījusi un arī tie vinu neiesaka. Nu un tālāk?
Starp citu mārketings vairs īpaši mazā valstī neizmanto mērīju "Ieteicējs/neieteicējs". Tāpēc savas rekomendācijas varat paturēt pie sevis.