www.sudzibas.lv Tele2 Slikts interneta ātrums un uzņēmuma politika

Tele2 - Slikts interneta ātrums un uzņēmuma politika

Līgums nosaka mobila interneta minimālo apjomu, 5mb/s, 2,5 gadu laikā ir nodrošinājuši varbūt uz roku pirkstiem saskaitāmas reizes, kā piezvana uz pāris dienām paliek labāk, bet tad atkal vis atgriežas 1mb/s robežās, atruna kā jau divus gadus ierast bāzes stacijai par lielu slodze.

17.12.2021

K Kāpurs3000 17.12.2021

Pamēģini biti, tad sapratīsi, ka tev viss ir kārtībā.

A Askript 07.05.2022

Kārtībā :D Kur šitadus ātrumus raujat? Nejau pie pilnas zonas. Saprastu ka mežā tādi.

Ar 5G pārslodzes būs mazāk jo lielāka kapacitāte bāzes stacijām.

M Max2020 17.12.2021

Ieteiktu visiem kuri ir mēģinajusi lietot kādreiz Biti vispirms pārbaudiet vai šāda tiešām līdz galam situācija ir ar Biti kā arī protams ar Tele2 vai pat LMT . Kādēļ es šādi saku? Jo esmu ilgadējs Bites klients kurš aktīvi pārbauda Bites interneta katru dienu protams nezinu kurā pilsētā vai kurā Latvijas vietā mēģinājāt Bite internetu un kad taču man ir vairāki pierādījumi ka Bites internets ir ātrs ļoti daudzi interneta mērījumi kur Liepājā esmu pat dabūjis pāri 200mbs internetu tādēļ diemžēl jūsu šādām apgalvojumam nepiekrītišu taču zinu kad Bitei ir ļoti daudz darba lai internets un tīkla pārklājums būtu pieejams vēl vairāk bet diemžēl man Liepāja bieži Tele2 mobilais viņu vārdiem sauktais "ātrais internets" ir lēnāks par Biti tādēļ man ir šādi apgalvojumi un tie ir pierādāmi lietojot patiešām jaunākus telefonus ne uz reiz dārgākos bet labākus nevis vecus telefonus no kura pat no LMT nevarēs neko izpiest jo tas nespēj atbalstīt visas 4G tīkla frekvences un apvienošanas opcijas. Pievienošu attēlu ar reāli veiktu ātrāku Bites 4G internetu piemēram tāda vietā kā Roja kur viegli dabūju pat 318mbs. Šis komentārs vairāk ir attiecināms uz lietotāja Kāpurs3000 komentāru par Biti.

Good Intentions 18.12.2021

Es apšaubu, ka cilvēki staigā ar aizvēsturiskiem telefoniem, lai gan man ir nokia 230, bet ir vērts uzmest aci tāpat, kā lētie rūteri.

K Kāpurs3000 17.12.2021

Es uzbraucu biteit tikai tāpēc, ka pārgāju no tele 2. Protams, ka es nemaksāju neko daudz par labiem pakalpojumiem utt., bet nu es iegrābos pārejot. Uzķēros uz austiņām. Tagad katru otro dienu vai nu lamājos par internetu vai par maksas zvaniem.

Good Intentions 18.12.2021

Ja piedāvā dāvanas, tad labāk iet ar līkumu vai arī pētīt, kur tad ir подвох.

K Kāpurs3000 10.01.2022

Bite šoreiz ar savām dāvanām pārņēma lielu klientu loku. Tas bija tikai pareizs mārketings. Nav sakars ar kvalitāti, jo ir viens no lielākajiem pakalpojuma sniedzējiem.

K Kāpurs3000 10.01.2022

Es tā skatos, ka esi baigi pieredzējis visās jomās. ;)

good intentions