www.sudzibas.lv Tele2 Sliktākais internets Latvijā

Tele2 - Sliktākais internets Latvijā

Tele2 5g… es teiktu 1g labākajā gadījumā. Esmu šī bomža kantora klients vismaz 10 gadus, bet interneta pārklājums ar katru gadu pakiek ar vien sliktāks! Kā var reklamēt savus 5g interneta ātrumus, ja Tukuma, kas nebūt nav dziļākais Latvijas nostūris, dienas laikā gan telefonā gan mājas ruterim datu ātrums ir 15mbps/s, bet no plkst. 18: 00 ir 0,7 mbps/s! Nopietni? Nav runa, ka neiet parastas mājas lapas, bet kā lietot to miskasti go3 ar tele2 internetu? Tv man stāv kā mākslas priekšmets, jo ar tele2 internetu to nav iespējams lietot! Esmu sazinājies jau vismaz 2 gadu garumā, mainījis ruterus neskaitāmus, bet tā ir klientu apčakarēšana… divus gadus Sola, ka būs papildus torņi un paši atzīst, ka esošie ir pārslogoti…
nevienam neiesaku tele2 internetu. Kā var reklamēt savu interneta ātrumu 5g, ka Tukumā, kas ir tikai 60km no Rīgas internets nav vispār nevienam! Zinu 100tiem klientus, kam ir precīzi tāda problēma, ka vakarā pēc 18: 00 internets nav vispār pieejams.
Ja Tukumā būtu iespēja, kur pārslēgt, sen jau būtu nomainījis šo kantori… bet nav jau mums optika pieejama visās mājās un šie mobīlo interneta piedāvājumi ir vienkārši nelietojami.

21.10.2022

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 22.10.2022

Esam sazinājušies ar klientu, lai iegūtu detalizētāku informāciju.

K

Good Intentions 21.10.2022

Domā LMT vai BITE būs labāk?

K Kandzis 21.10.2022

Bite vispār neizskatu, LMT, irspējams pa 0,0001% labāks… es jau saku, ja būtu visur optika pieejama, tad nebūtu problēma, bet lielākā daļa Tukuma ir bez optikas… daīvoju jaunā mājā 2 gadus, kā nodota un nav tur optika… tad jālieto šie bomžu LV kantori…

M Max2020 22.10.2022

Nu jā tas gan ir slikti iesaku šo mājaslapu te varēs redzēt kuram operatoram kuras vietās ir bāzes stacijas un cik daudz tām ir kapacitātes https://www.cellmapper.net/map
Cik skatos kad Tele2 vispār nav pacentušies savām bāzes stacijām kapacitāte palielināt uxz max iespējamo tāpēc viņiem vismaz tas būtu jāizdara, LMT izskatās ir labākā situācijā bet kā ar noslodzi nav ne jausmas iespējams kad arī ir liela, Biti gan es nenoraktu uzreiz jo es zinu daudzus un pats varu teikt kad ticiet vai nē Bitei interneta ātrums par Tele2 ir daudz ātrāks pluss vēl Bitei lielākā kapacitāte bāzes stacijās Tukumā un jaunas bāzes stacijas šogad uzbūvētas tātad iespējams ka pat Bite ir tīri laba opcija ja viņiem noslodze vispār maza interneta ātrums būs ļoti labs es zinu ko es saku. Iesaku tomēr pamēģināt LMT vai Biti jo es zinu kad arī man Liepājā interneta ātrums vakarā ir vienkārši lēns nu labi ka nav zem 1mbs kā jums bet ātrs arī nav.