www.sudzibas.lv Tele2 Slikta apkalpošana

Tele2 - Slikta apkalpošana

Iegriezos pie sava ilggadēja operatora lai iegādātos jaunu telefonu taču sarūgtināja ļoti apkalpošana! Atteicas parādīt noskatīto telefonu un attieksme ka pret suni! Rezultāta dabūju iegadāties telefonu pie cita operatora kurs ari piedāvā tarifu plānu krietni zemāku nekā tele 2! Nekāda pretimnākšana pat nav ilggadējiem klientiem! Fuj!

08.11.2020

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 09.11.2020

Mums žēl par šādu situāciju un esam nosūtījuši ziņojumu lietotājam, lai precizētu nepieciešamo informāciju šīs situācijas risināšanai.

T Taisnīgums99 08.11.2020

Latvijā ir daudzi desmiti Tele2 KAC, jums neienaak prataa noradit, kuraa Jums bija taa "pieredze"?

Vagons Komā 08.11.2020

FUJ

K Klientamnavtaisnība 09.11.2020

Kādai pretimnākšanai ir jābūt - nesapratu. Bez maksas iedot telefonu? 😁

I Igors Paimetovs 12.11.2020

LMT jau nav labāka attieksme,esmu padsmit gadus biznes klients un pat tad atļaujās neatbildēt uz rakstisku iesniegumu 10 dienu laikā,kamēr nesūti atkārtoti iesniegumu ar uzbraucienu