Tele2 - Serviss

Neieteiktu nevienam izvēlēties Tele2. Tiklīdz radīsies JUms kaut kādi sarežģijumi JUms neviens nevarēs palīdzēt Man bija problē griezos apkalpošanas centrā MAxima Imantā, darbinieki nevarēja uz vietas protams palīdzēt apsolīja nākamajā dienā atzvanīt un protams nedēļas laik;a neviens nezvanīja problēmu neviens nerisināja. Visspār serviss un attieksme briesmīga. KAmēr viss ok protams ir labi, bet tiklīdz kaut kas ne tā tad būs visādas nepatīkamas situācijas. LAbāk piemaksāt LMT nekā nekompetents TELE2

M megana 13.11.2012

tele2 vienkārši briesmīga attieksme pret klientu !!!
Es pārgāju ar savu nummuru no bites pieslēguma uz tele2 11.novembrī teica ka jāliek man tele2 sim kartiņa un viss oki doki ...protams ieliku un ko nu visu laiku rāda ka sim karte nav reģistrēta zvanīju uz tele2 info nummuru neviens neatbild klausulē tik skan.. atvainojiet visi operatori aizņemti uzgaidiet tā nogaidīju 28!!! minūtes un neviens man neatbildēja... uz epastu aizrakstīju 5!!! vēstules uz nevienu vēljoprojām neesmu saņēmusi atbildi!

Esmu jau trešo dienu bez sakariem vai tas ir normāli no tele2??!!??

Z Zakenieks 22.11.2012

Mī un žē, lasiet kādreiz līgumus u.c. svarīgu info. Ja vēl atmiņa neviļ, tad pāriet no viena operatoru uz otru vēl nekad nav bijis tik ātri kā ielikt telefonā jaunu SIM karti :D Tas aizņem laiku, vairākas dienas, arī pēc likumdošanas. Un nav ne sliktu operatoru, ne sliktu tarifu, tā laikam ir mode, cilvēku vajadzību saskaņa ar piedāvātajiem pakalpojumiem un attieksme-mūsu attieksme pret lietām.