www.sudzibas.lv Tele2 Krāpšana

Tele2 rēķins - Krāpšana

Pārgāju jau sen pie tele2, un izvēlējos tarifa plānu nr:3, kas tad izmaksāja 3ls, Pārejot uz eiro pieauga samaksa par izvēlēto tarifu. Nu jau šo mēn skatos, ka mīļā kompānija šomēnes, jau atkal spēj mani pārsteigt, atkal bez brīdinājuma smuki palielinājuši rēķinu uz 5,80 eiro, nu super. Jūtos ļoti apbēdināta, ka šādas stulbības droši vien var darīt tikai mūsu foršajā valstī.

V

T teemo 26.01.2017

Pārslēdz uz jaunu tarifu plānu. Kapeik-pisēja.

B b234 26.01.2017

Ja ir līgums tad 30 dienas pēc cenu maiņas vari atteikties no jaunā tarifa un iet meklēt citu operatoru. Ja nav līguma, vari iet pie cita. Ja būsi kaut cik vērtīga viņiem, viņi piedāvās palikt, lai gan 5.80 ir OK cena, ja paskatīsies citus operatorus. Vari vienīgi uz zz pēcmaksa pāriet, tas ir drusku lētāks un paliec tele2, ja jau tā patīk (nezinu kas tur var patikt).

Latviešu tautas 29.01.2017

А что менять то шило на мыло? ВСЕ ОПСОСЫ подняли тарифы примерно на 30%. Тут просматривается корпоративный сговор между поставщиками услуг мобильной связи. Разве что ЛМТ в тарифном плане BRĪVĪBA в эту сумму включила бесплатные разговоры по Европейской экономической зоны, но сделала платными SMS (правда в тарифном плане BRĪVĪBA это всего лишь 8 евроцентов за одно сообщение за пределы ЕЭЗ, а в тарифном плане BRĪVĪBA EIROPĀ VIP оставила бесплатным по всему миру)

P Pretenzija Pretenzija 26.01.2017

Paskatīšos, kāds man rēķins atnāks, jo beidzu ar viņiem sadarboties!

R Ritvars 28.01.2017

Ja tas ir pieslēgums noteikti ir arī līgums. izlasiet kārtīgi līgumu kas tiek taja atrunāts. Pieļauju domu ka šī situācija ir radusies cilvecīga idiotisma dēļ ''parakstīt un nelasīt līgumu''! Pirms parakstiet izlasiet ko jūs parakstiet. ja baidaties ka uz vietas uzreiz neizpratīsiet atrunatās lietas līguma ir iespēja kad jums atsūta līguma nosacījumus uz e-pastu. majas sēžat izstudējat. Naivā tauta

H Hellooo 21.03.2017

vispār cenas pacēlās jau pagājšgad :D vajag biežāk iemest aci rēķinā, katru mēnesi iečekoju, un maijā rēķinā bija rakstīts, ka cena ar jūliju celsies. Aizgāju uz viņu veikalu un samainīju pret izdevīgāku, jo netu nelietoju.