Tele2 - Rēķins

Tika uzlausts TELE2 pieslēguma numurs un no 50ls liela kredītlimita rēķin asumma izauga lidz 1910.88ls.TELE2 atsakas no rēķina parskatīšanas un uzliek mums nomaksāt visu rēķinu, kaut arī janvāra mēnesī sistema viņiem nestrādāja un sekot līdzi summai nebija iespējams.Kur paliek viņu solījumi, reklāmā, ka rēķina summa būs mazāka par 30%salīdzinot ar citiem operātoriem?Un tā nav vienīgā reize kad kaut kas tāds notiek ar viņu pieslēgumiem.Ko mums tagad darī, jo tadas summa mums nav un nebūs lai segtu rēķinu?

A Aleksandrs 03.04.2009

Tas ir tapat ka LMT pieslegumiem, naca maksas iszinas, kuras nekad netika sutitas, vini nekadas vainas neatzist, versos pat policija.Jums javersas pateret.aizsardz.centra, tad jaiet prom no teles.Nervus gan pabojasiet.

A Anna 03.04.2009

Labdien, Man liekās ka summa kura tika mineta; 1910.88 LVL, ir jūsu izdomāta. Bet, ja tiešām kaut kas notika ar TELE2 sistemu un jūs uzskatat ka reķins tika nosutīts kļudaini, ir personigi javeršās uz TELE2 parstavniecību, un apstridet šo reķinu, bet ja sarunas ar TELE2 nepalīdz tad javeršās Pateretaju Aizsardzības centrā!

Ar cieņu!

A aicis 03.04.2009

Bite viennozīmīgi.Nekādu problēmu.

M MADARA 04.04.2009

Šitais gan bija smieklīgi :D Man pašai ir pieslēgums un zinu, ka pēc noteiktā limita telefonam tiek bloķēti izejošie zvani, sms, tā kā notērēt līdz šai astonomiskajai summai... :D

A AAIICCIISS 04.04.2009

Kaa vienmeer risinaajums- BITE un nekaadu probleemu, veemiens naak.

A aicis 04.04.2009

Vem kamēr kunģis pakaļā ielien.No tā fakti nemainīsies.

Y yoyo 07.04.2009

Protams, ka pilns rekins ar paaugstinatas maksas iszinam. Jasaprot, ka dazi mobilas izklaides provaideri izsuta pakalpojumus regulari un limitam ar to nav sakara, diemzel...limits attiecinams uz tadiem pakalpjumiem ka sarunas, iszinas, starptautiskas un viesabonesanas sarunas. Operators nevar liegt mobila izklaides provaideram nesutit savus pakalpojumus kadam numuram, tam ir jaseko pasam klientam. PTAC Jums nelidzes noteikti, ejiet uz policiju, lai ierosina kriminallietu. Tiesa ir jasudz tos, kuri tadu rekinu ir uztaisijusi, jasaprot, ka materialus zudumus Jums veicinaja kada noteikta persona, nevis Tele2.

A anonimais 08.04.2009

Madara izlasi ligumu kartigak un ari aplauzisies ka mes ar domajam 35Ls limits un viss, bet ne tele2 ir tiesigs bloket pie limita bet tas nav vinu pienakums un pamatojoties uz so punktu liguma man tagad javazajas pa visada iestadem un japierada ka nav sutitas sms ka ir uzlauzts telefons

N navsvarigi 27.04.2009

Jā, ņemt Bite pieslēgumu un nebūs nekādu problēmu ar rēķiniem. Būs tikai hemorojs ar tīkla pārklājumu vietām un ne būt ne pagrabā vai mežā! Vienīgais produkts, ko no Bite var pirkt, ir BiFri, kas ir ar bez maksas sarunām Bite tīklā! Bet, ka es par tādu kvalitāti vēl maksātu kaut vai tos 2 san/min Bite tikla un 8 sant/min uz citiem tikliem vai nemtu pieslegumu un katru menesi maksatu rekinus par šitādu kvalitati...??!! Da nu... Es labak zz panemu!

N navsvarigi 27.04.2009

Tagad zz piedava izdevigu akciju: aktivize zz Nulles tarifu planu, T2 tikla zvanit var, maksajot, tikai savienojuma maksu 0.05 Ls un sms uz visiem tikliem ir bez maksas. Panemu zz, parbaudiju! Super butu, ja viniem ta shtelle butu visu laiku!!

N navsvarigi 27.04.2009

Vem kamēr kunģis pakaļā ielien.No tā fakti nemainīsies.
Komentēja: Aicis 04-04-2009

********************************************************************************************************

Es te par faktiem jau rakstiju ne reizi vien. Ta ka, tikai nevajaga te stastit, ka ar Bite nav problemu. Pats personigi esmu saskaries ar tam un ne tikai es viens! BiFri, ok, var nemt, bet pieslegumu sev uz kakla uzkraaut ar tadu zonu... Nē!