www.sudzibas.lv Tele2 Profesionalitate

Tele2 - Profesionalitate

Sodien sanemu vestuli uz savu draugiem.lv profilu no Paula Darznieka, kur stadijas prieksa ka kompanijas "Paus Konsults" parstavis.
1. Ka es varu uzticeties, ka si persona ir kompanijas parstavis, ja vinam nebija pieejama pat mana epasta adrese, kas bija zinama kompanijai, kam esmu parada un kas ir nodevusi manu lietu paradu piedzinejiem?
2. Vai tiesam profesionalis skatitos albuma bildes?

S Sesks 09.03.2011

Nekam neuzticies... Ja arī tie ir īstie parādu piedzinēji ar viņu metodes ir netīras un nelikumīgas. Tie aģenti izmantos jebkuru informācijas avotu par savu turpmāko "upuri" un viņa vājajām vietām, un pēc tam šo pašu iegūto informāciju, arī no bildēm izmantos pret tevi, blefos, lai tevi pārliecinātu samaksāt naudu... Kā saka, karā visi paņēmieni ir noderīgi...

2 2424 09.03.2011

Вполне.Мне один раз позвонили на домашний телефон и попросили передать соседу по лестничной клетке номер телефона и попросить что-бы сосед перезвонил по этому номеру.Звонивший сказал что просто потерял номер телефона моего соседа, поэтому просит о таком одолжений.Окей, почему бы не помочь..Взяв номер стационарного телефона, решил просто ради любопытства погуглить его...Оказалось это Lindorff :) Позже я узнал, что-бы надавить на должника, они таким образом ставят известность о твоих долгах твоих соседей, коллег по работе, родственником, и если draugiem.lv тогда наверное еще и друзей.Не оплатить долг причина может быть разной, но в любом случае удачи вам.

в Вacя 09.03.2011

Včera v Tautas Balss pokazivaļi takoj bespredel.

2 2424 09.03.2011

Правда беспредел..кому интересно - http://rus.tvnet.lv/online_tv/11513

K Kristīne 10.03.2011

Tas ka parādu piedzinēji var izmantot jebkādu informāciju par tevi, tas ir fakts, tomēr uz šādam vēstulem tu vari neatsaukties. Pirmajam kārtam viņiem jāmeklē tevi pēc tavas dzīvesvietas un jāizsauc oficiāli vai ieradoties personīgi uzradot savus dokumentus.