www.sudzibas.lv Tele2 Плохой сервис, ужасный интернет

Tele2 - Плохой сервис, ужасный интернет

Сколько будет длится этот треш с интернетом?! ЗА что платим деньги? Шаршкина контора, спидтест грузится по 5 минут, чтобы скорость проверить! В 5 минуте от центра города живем. Картинку грузит минутами, интернет как в 2008! Одни обещания! Уже пол года интернет отвратительный, позвонишь операторам, хелперы 1 уровня "бек мек" ни чего не знают ин чем помочь не могут. Почему вы не решаете проблему с интернетом? Это отвратительно! У меня работа ОНЛАЙН, работа с людьми, я не могу даже в войсе разговаривать, потому что интернет ужасен. Меня ли положения, перезапускали. Интернет может неделю быть нормальным потом 2-3 недели отвратительным! Уже не возможно терпеть. Зачем вы людей разводите? Обещаний много, а на деле отвратительные услуги!
2 й скрин прикладываю это уже с 3G потому что на 4G даже сам сайт еле загрузился!

12.02.2022

Компания получила уведомление об этой жалобе

Good Intentions 12.02.2022

Varbūt pieslēdziet sakarīgu interneta kompāniju nevis lietojiet mobilā operatora. Protams, kad tik daudz telefonu ar datiem un vel covid pa virsu rada pārslodzi viņu tornīšos.

Varu pastāstīt par "sakarīgu Interneta kompāniju" :)

Lattelekom met pastkastītē savas reklamas lapiņas - OK, mēs gribam jūsu foršo optisko līniju! Atbrauc meistars - izradās, kā mūsu mājā tas pēkšņi nav pieejams, var dabūt tikai no kaimiņu mājas, bet būs jāurb caurums, lai ievilktu kabeli.
Pēc kāda laika Lattelekom ievilka savus kabeļus mūsu mājā. OK, tagad točna dabūsim tos 100 megabitus! Dabūjam viņu iekārtu-dekoderu, bet nevarējam pieslēgties tik un tā - montieris mums neiedeva piekļuves kodu!
Pēc tam sākās zili brīnumi - it kā ir 100 megabiti vai nedaudz mazāk, bet reāls ātrums tads pats, kā ar LMT modemu :)

OK, varbūt kādu citu kompāniju? Atkāl ir niancīte - Rīgas centrā tas kompānijas nav pieejamas!
Es ar 20-25 megabitiem, ko man dod Tele2, jūtos gluži labi!

D dret 13.02.2022

вечерами полмб даже нет,я уже заполнил в лмт переход,
и вам советую

Z Zelta Gunārs 02.03.2022

Es tagad eju cauri šim procesam. Laužu līgumu ar Tele2, jo galvenais iemesls tam ir nespēja nodrošināt līgumā noteiktos kvalitātes nosacījumus. Tele2 tam iebilst, un piemēro 171€ sodu. Vērsīšos pie jurista, un vajadzības gadījumā PTAC.