www.sudzibas.lv Tele2 Плохой сервис обслуживания клиентов

Tele2 - Плохой сервис обслуживания клиентов

NU. Kupil svoej devushki telefon, privjazannij k tele2 podklju4eniju. Prohodit mesjac, prishol sjot, na vihodnioh ne uspel oplatit. Mne ego otrubili za 2 dnja toka ne zaplatil. V ponedelnik ve4erom chasov v 6 opla4ivaju. Zvonnju operatoru sprashivaju ja oplatil sro4no nuzhno pozvonit' kogda podklju4at? Ona govorit cherez 5 dnej!!!:))) Eto normal'no??? Ili vsjo tak ne kompjuterizirovano ili ja ne znaju. Vzjav cheki na sledujushij den' shodil v kontoru poobshaljsa, podklju4ili srazu. I chto mozhno govorit' o horoshem servise i uvazhenii k klientam? U ih konkurentov vklju4ajut telefon srazu posle oplati bez ozhidanija. Rukovodstvo obratite, plz vnimanie na svoj servis. I eshjo, pro eto sovsem mol4u ja sam latishkim ploho vladeju, poskolku iz Moskvi, a vashi operatori skazhm tak polovinu iz togo ja sprashival ne ponimajut... Hotelos' bi kak to normalnogo servisa i obsluzhivanija... Kstati v rabo4ij den' do informacionnogo centra dozvonitsa BOLSHAJA PROBLEMA.

G

L lina 07.12.2008

koro4e, vi vse zdesj togo...uze ne o Tele2 govorite, a razozgli nacionaljnuju roznj..bivajet, kogda v golove kasha. Zapomnite, rebjata, klienta nado obsluzivatj po mere vozmoznosti na jego rodnom jazike, dumaju u nas ne problema govoritj i po latishski, i po russki, zato klient dovolen:)4to kasajetsja podkljuchenija zvonkov, jesli po 4elove4eski poprosite, to bistrenjko eto mozno sdelatj..a ja vot vawe VIP persona, srazu zvonochki v Tel2 podrubitj mogu, vo kakaja botva.

S Sanita 12.12.2008

ja kaņešņa izviņajus, no šot nada oplačivat do každeva meseca 15.čisla, tak što nada smatret. i kagsda zaplotiš, tagda saapši, v TELE2, oņi zarigistrirujet vaš platjoš i tagda tečenije bližaiševa vreme'bi zvanki padkļučet obratna...

T toony 12.12.2008

Nu vajag maksāt laicīgi - nebūs problēmu. Un Latvijā nav pagaidām pienākums runāt krieviski, bet gan ieteicams. А вы, молодой человек из Москвы, тогда говорите на международном языке, если не владеете государственным языком страны в которой находитесь. Вот если бы вас на английском не поняли - тогда и возмущайтесь. Может мне и с китайцами по китайски говорить? Tukšs uzbrauciens...

N navsvarigi 12.12.2008

Ja, vecit, tu dzivo latvijā un nav latviešiem jālauž galvu kā tev, krievam, atbildēt krieviski. Nezini latviešu valodu, esi brivs un tevi nav ko apkalpot. Jo zinu es jūsu negribešanu runat latviski. Parsvara krievi mak latviski, bet negrib runat. Tu tomer dzivo latvija, ja kas nepatik, brauc uz Krieviju, tur tevi visi sapratis! Te ir latvija un jaruna tev ir latviski! Latviesu cilvekam, kas audzis arpus rigas nav jalauzh sava mele un galva, lai apkalpotu tadu nekauņu ka tu, kurs negrib runat latviski un uzskata, ka nav problemu cilvekiem runat latviski. Par nacionala naida kurinashanu esat atbildigi jus, krievi, nevis latvieshi, jo jus nerunajat latviski Latvijā! Tapec, es uzskatu, ka cilvekam kaa tu, kurs nekaunigi negrib runat latviski, pat nav ko atbildet krieviski! Nesaproti, kas uzrakstits latviski, tavas problemas. Ka tu necieni latviesu valodu, ta es necienisu tavu valodu, lai gan krieviski runaju perfekti un rakstu loti labi! Man tagad bus princips ta pat ka tev un tadiem ka tu krieviem!

I ir 31.01.2009

ei, vecīt!!! Vajag rēķinus maksāt!! Rēķini jāmaksā līdz 15. dat., un ja neesi samaksājis tad atslēdz tikai 27. datumā!!! Un jā, tur notiek viss automātiski- līdz ko tava nauda ienāks tele 2 kontā, tad arī automātiski pieslēgsies :)
nauda no bankām nāk 3-5 dienas! :)
es tur strādāju, es zinu par ko lietas grozās.
Nemaksā un vaino tele 2!!! [slēpt]@

Krievs tad aizlidos uz to savu Maskavu un būs tur vajadzīgs, Bet man sāp kad tu Latvieti paliksi te pat un kā nebiji nevienam vajadzīg tā arī paliksi ne vienam vajadzīgs pat savam Prezidentam, Minitram, u.t.t - u.c.

O onedie 05.05.2009

Вы люди странные. В Латвии 40 % населения рускоязычные, а Теле 2 евляется компанией предоставляющей услуги людям и раз уж клиентами являются рускоговорящие значит клиентский отдел должен работать на 2-х языках. Тем более, ТЕЛЕ2 не Латвийская компания а значит надо придержыватся политики компании. В офисе теле2 дофига народу говорит только на английском.

S sssss 20.10.2009

u menja tele2 uze o4enj davno i nikakih problem, mne o4enj nravitsja

V Vita 26.11.2009

jā, man bija tas pats. esmu no tiem, kas maksā visus rēķinus, bet citreiz gadās, ka nokavē tieši to termiņa datumu kaut kadu iemeslu dēļ (piem., alga aizkavējas).
Piemēram LMT nogaida līdz mēneša beigām, tad brīdina un tikai tad atslēdz. Klientu apklpošanas serviss 100x labāks nekā Tele2. Var nokārtot visus jautājumus sasāpējošos.

H Hugo Djego 26.11.2009

Nu tak nemokaties ar tiem pieslegumiem! Liek iekšā zivi vai citu karti un miers! Jaunu telefonu var dabūt par kādiem pārdesmit latiem-piezvanit varēs un sms nosutit ar!

K Krievs 27.11.2009

Тупые гансы, рот закройте. Здесь вам не политика. Оператор обязан обслуживать клиентов на Великом и Могучем Русском языке! Иначе они тупо теряют деньги, и это вина тупых операторов, которые лашары русского не могут выучить. Да, без русского латышу даже беляшей не продать, дворником только работать.

V vasja 02.12.2009

ha, ha...ka tik padirsties...lašaras :D:D:D

а Аня 25.03.2011

ну что же, тупорылые латыши, в Европу стремились, а сами нихуя делать не хотите? Сервис должен быть на мировых языках - Русский, Английский, Немецкий, Французский и Китайский, а то что вы кого-то не любите, или завидуете, это никого не ебёт. Отсоси

č Čoms 25.03.2011

Rīgā jau sen 60% krievvalodīgo, visi latvieši ir savu laimeszemi pametuši.Arī ilggaidītie ārzemnieki nenāk ar naudasmaisiem iekšā.Ko tad viņi šeit darīs, ja ar viņiem neviens nemācēs saprasties, un bāzīs acīs-runājiet valsts valodā.Tādēļ jau arī brauc tikai salašņas, ar vienu mērķi-apmīzt Brīvības pieminekli.Latviešu galvenais trūkums-valodu nezināšana, jaunā paaudze pat krievu valodu neprot, kur nu vēl angļu.

M MS2013 05.07.2013

я уже 4 года клиент теле2. и пару раз отключали звонки исходящие, так вот, подключали обратно ну через часа 4 максимум после оплаты, так что смутно верится. и счет приходит 5-7 числа, оплату надо произвести до 19 числа. Потом есть еще неделя где-то. то есть если олата не произведена до числа 25, тогда оключают. так что автор что-то несходится у Вас с одними выходными.

M MS2013 05.07.2013

я уже 4 года клиент теле 2. и пару раз отключали звонки исходящие, так вот, подключали обратно ну через часа 4 максимум после оплаты, так что смутно верится. и счет приходит 5-7 числа, оплату надо произвести до 19 числа. Потом есть еще неделя где-то. то есть если оплата не произведена до числа 25, тогда отключают. так что автор что-то не сходится у Вас с одними выходными.