www.sudzibas.lv Tele2 pilnigs murgs

Tele2 - pilnigs murgs

Pilns murgs...Lēmu atteikties no operatora Tele2 pakalpojumiem ... Sākumā man sacīja ka es apmaksāju atlikumu par ņemto mazcenas telefonu... Apmaksāju Nordea Banka ... Kad atnācu atslegties, darbinieks Tele2 sacīja vēl maksāt par pakalpojumiem kuri ir sniegti līdz momentam kad atvienojos...Apmaksaju uz vietas...Kad uzprasiju vai vel esmu parada kaut ko?Uz ko saņēmu atbildi ka viss es neko neesmu parada...Samainīja pieslēgšanu uz zelta zivtinu un aizgāju...pēc 4 mēnešiem man piezvanija no kredīts reforma un sacīja ka es neesu apmaksājis rekinu 5, 11lvl par sniegtajiem pakalpojumiem un tagad vēl man ir jāapmaksā vel kredīts reforma pakalpojumiem 10lvl...pēc tam es piezvanīju operatoram tele2 un viņa pateica ka es nevarēju apmaksāt pakalpojumus lidz atslegsanas bridi.Jo rekins vel nebija zinams.Un man it ka bija nosutita vestule ar rekinu kuru es nesanemu un neapmaksaju..

T Točno 29.11.2011

Točno, tas taču ir pilnīgi normāls razvods priekš lohiem. Ja nebūtu šādu lohu, leišu bandītu kredītreformi būtu sen izputējuši.

X xoni 29.11.2011

es tavā vietā ietu uz to vietu un ja satiktu to pidaru- uzšautu pa jebaļņiku un liktu samaksāt savā vietā