www.sudzibas.lv Tele2 Pazemojoša attieksme pret klientiem

Tele2 - Pazemojoša attieksme pret klientiem

Tele2 par nejauši piemirstu parādu (kas kavēts tikai dažas nedēļas) par pēdējo rēķinu 15,00 eur apmērā bez brīdinājuma un klienta piekrišanas nodod trešajam pusēm - paradu piedzinējiem. Šādas bandītiskas metodes pazemo klientus un neveicina nākotnē jebkādu sadarbību ar tele2. P. S. Parāda pamatsummu samaksāju tiešajam pakalpojuma sniedzējam, kas ir tele2, parādu piedzinējam maksāt piedziņas komisiju atsakos, jo man personīgi nav nekāda sakara ar šāda tipa iestādījumiem. Tele2 nododot jūsu parādu piedzinējiem neizvērtē ne kavējuma ilgumu, ne parāda apjomu, ne piedziņas samērīgumu. Neiesaku izvēlēties tele2!

29.12.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (4)

A andris 29.12.2022

Parasti palīdz sarunas ar cilvēcīgo operātoru. Rēķinu apmaksas sistēmās darbojas mākslīgais intelekts - kapitalistiska programma (darbojas līguma ietvaros).

S Samanta D. 29.12.2022

Arī nokavēju rēķinu, bet viņi
tikai pielika klāt maksāt par abiem
mēnešiem,uzreiz viņi nedodas pie parādu piedziņas firmām,ja maksājumi
kavēti kādu nedēļu vai tml. Arī kavējuma
maksu liek samaksāt un viss .

Good Intentions 29.12.2022

Kaut kas nav līdz galam pateikts. Ja kavēsi, tad vienmēr var informēt operatoru, lai izvairītos ne jebkādas situācijas. Pats esmu aizmirsis samaksāt un nāca klāt pie nākošā rēķina.

P Pozitivais007 02.02.2023

"Kavēts tikai dažas nedēļas"😄 Arī gadījies aizmirst apmaksāt rēķinu, bet tele2 sūta brīdinājumu gan epastā, gan īsziņā, nekur nekad uzreiz nenodod parādu piedzinējam, tā kā neticu, kārtējais izdomājums vai arī nav pateikts, ka kavējums ir vismaz ap 3 mēneši.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes