www.sudzibas.lv Tele2 PĀREJA NO CITA OPERATORA

Tele2 - PĀREJA NO CITA OPERATORA

KĀDI IDIOTI STRĀDĀ TELE2,JA CILVĒKS SKAIDRI PASAKA UN RAKSTA ARĪ TE,PIETEIKUMĀ,VĒLOTIES PĀRIET PIE JUMS NO CITA OPERATORS,KA GRIB LĪGUMU AR TARIFA PLĀNU NR.3+TO IERAKSTA SARUNU,KUR VAR SKAIDRI DZIRDĒT,KĀDU TARIFA PLĀNU/PIESLĒGUMU GRIBĒJU - BET KAD ATVED LĪGUMU,TUR RAXTĪTS TARIFA PLĀNS NR.3,KUR LS 3 JĀMAKSĀ PIRMOS 6 MĒNEŠUS,BET PĒCTAM LS5. FORŠS SĀKUMS,JAUNAM KLIENTAM - TAGAD VISIEM DRAUGIEM TO STĀSTĪŠU,LAI UZMANĀS - VAIRS NEGRIBAS KĻŪT PAR JAUNO TELE2 KLIENTU JA JAU VILŠANĀS PIRMĀ REIZĒ!!!

K

S smīkņa 03.07.2013

DURA!

Nandia 03.07.2013

Bet tas jau ari ir tarifs nr3. Vienkārši vajag precizēt vai tas ir akcijas laiks, vai uz visu laiku. Kā arī zinu, ka T2 vienmēr izstāsta cik ilgi iet akcijas maksas un kas notiek pēc tam. Vajag vienkārši uzmanīgāk klausīties :))

Tele2 04.07.2013

Sveiciens!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Vai atrakstīsi mums ziņojumu šeit vai vēstuli Draugiem.lv ar savu telefona numuru, lai varam noskaidrot pārpratumu un situāciju vērst par labu?