www.sudzibas.lv Tele2 Pārāk lēns internets vakaros

Tele2 - Pārāk lēns internets vakaros

Internets pēdējā laikā nestrādā savā ātrumā kā norāda tele2.
Interneta ātrums ir tik lēns ka nav iespējams neko paskatīties internetā.
Biju rakstījis uz tele2 un zvanījis un sūdzējies par kvalitāti, bet nekas netiek darīts jau pusotru gadu gaidu kad atrisinās tīkla problēmas. Aizbraucu pie māsas uz Silajāņiem un tur ir tāda pati problēma.

18.11.2021

G Gulbenietis 18.11.2021

Diemžēl. šī ir problēma visiem, kas visādos muhasranskos dzīvo ;). Mazpilsētās, ja māki meklēt, nets ir diezgan ok, pat ātrāks kā Rīga daudzviet, jo ir mazāka noslodze. Djerevņā ir daudz plusu, bet šis ir viens no mīnusiem. Un, močīt stiprākus torņus ir lieli izdevumi, priekš pāris pilsoņiem..

K Kāpurs3000 19.11.2021

"Djerevņā ir daudz plusu" :D:D:D:D:D:D:D piemēram, kādi? :D:D:D:D:D:D:D:D:D

G Gulbenietis 20.11.2021

Es esmu tāds sezonālais lauku apmeklētājs.
*Savs dārzs, sava gaļa, olas, piena produkti
* Bērni izaug fiziski attīstītāki
*Remontē māju kaut vai visu diennakti, dzīvoklī pamēģini tik
*Svaigs gaiss(tie kas Rīgā dzīvo, sapratīs)

Un es nerunāju par sagrabējušu lauku viensētu ar āra ateju. Ja mājās ir normāls vecis, tad lauku mājas var izskatīties ļoti pat sakarīgi.

P Palīgs neskaidrajiem 21.11.2021

Nu gan idilli aprakstīji. Gaļa, piens, olas... Lai tas viss būtu paša, ir jāstrādā, daudz jāstrādā. Papildus otra slodze. Plus vēl piesiets pie mājas, ceļojumā neaizbrauksi, jo lopi jābaro.

G Gulbenietis 01.12.2021

Vienam smags darbs, otram idille. Esmu pieradis daudz strādāt gan ar rokām, gan galvu. Rīgas puikām nesaprast.

Good Intentions 19.11.2021

Maini internetu uz to, kas ir pieejams taču Gulbim taisnība par torņu mainīšanu.

J Jānis Buteiķis 22.11.2021

Nu par torniem es piekrītu jums, bet ko darīt ja nevar pat cilvēku sazvanīt un nosūtīt sms ja ir tik ļoti švaka zona?

G Gulbenietis 01.12.2021

Iegādājies satelīttelefonu

X xhennessey 02.12.2021

Nevaru noliegt to faktu, dzivoju aiz Adaziem un internetam vajadzetu iet ap 5 mbps, lietoju ZZ un tas ir balstits uz Tele2. Interneta plans ir 2,49 euro/week.

J Jānis Buteiķis 02.12.2021

Pirmkārt tas ir tāpēc ka tele2 vispār neko nedara lai būtu kā lmt vai bite

X xhennessey 02.12.2021

Izmaksas ir godīgi dārgas un čakarēt smadzenes... Tas ātrums ir ļoti pielīdzināms ddos uzbrukumam.

MacBeton 09.12.2021

Mikrotik SXT LTE var risināt šp problēmu vismaz 50% gadijumos.