www.sudzibas.lv Tele2 Pakalpojumi

Tele2 - Pakalpojumi

Labdien, Gribeju ar Jums padalities sava pieredze sadarbiba ar telekomunikaciju kompaniju TELE 2.
Klients esmu jau vairakus gadus, rekinus maksaju regulari. Viss sakas ar to, ka 2013.gada Julija panemam uz nomaksu telefonu, iemaksajam drosibas naudu 100 Ls apmera un pec 180 dienam sai naudai bija jaatgriezas mana Tele 2 konta. Lidz sim bridim nauda netika atgriezta. Es jau menesi veicu saraksti ar TELE 2 operatoru un teksts ir viens: Atvainojamies par sagadatajam neertibam! Drosibas nauda bus atgriezta rekinu apmaksai tuvako dienu laika. ......
Mums atsledza izejosos zvanus. Es atrodos arzemes, nevaru sazvanit operatorus, bet nevienu tas neinterese. Man tikai sola un es gaidu..... Absurds!!! Ar tadu attieksmi es nevienam neieteiktu but par klientu sini kompanija.
Vai nu ta ir tada attieksme, vai Tele2 darbinieku nekompetence un neieinteresetiba, bet pie pirmas iespejas es noteiktu parieshu pie cita telekomunikaciju operatora. Paldies par uzmanibu.

J

R [email protected] 04.03.2014

Sveiki.mani ieinteresēja Jūsu raksts.varbūt Jūs variet man atsūtīt savu numuru, jo kaut ko tādu redzu pirmo reizi, es pati strādāju Tele2 un varbūt es Jums varu palīdzēt.

J Jurmala 04.03.2014

Labdien. Tas butu loti jauki, ja varetu man palidzet. Es neatsakos maksat, ja kaut ko esam parada. Es vakar rakstiju email uz tele 2 un luk kada atbilde: Labrit, Karina!

Situacija jau ir registreta un nodota uz izskatisanu gramatvedibai. Tuvakaja laika drosibas nauda tiks parlikta uz Jusu Tele2 klienta kontu.
Atvainojamies Jums par sagadatajam neertibam un ceram uz Jusu sapratni!

Ar cienu,
Stella

Patreiz esmu arzemes un man nav iespeju aizbraukt uz tuvako Tele 2 biroju, nevaru sazvanit ari operatorus. Nekadu rekinu, neko neesmu sanemusi. Mans telefons uz so bridi: 0041766222616. Busu pateiciga! Ar cienu, Karina

G Guna Oša 04.03.2014

Iesaku vēsties ari pie paklpojumu regulētāja ar iesniegumu. Mana situācija ir nedaudz savādāka, bet, lai varētu cīnīties ar Tele 2 patvaļu ir jāraksta iesniegumi, lai regulātors varētu kko uzsāk.

J Jurmala 04.03.2014

Paldies, Guna, par padomu. Ceru, ka visu palidzes nokartot kundze, kas strada Tele2 un bija tik laipna pieteicas palidzet. Lai veicas! Karina.

A aldisa066 07.03.2014

Piekriitu