www.sudzibas.lv Tele2 Nodot telefona numurus mārketinga nolūkā citiem uzņemumiem

Tele2 - Nodot telefona numurus mārketinga nolūkā citiem uzņemumiem

Nedēļu atpakaļ iesniedzu pieteikumu pāriet pie Tele2 no cita operatora, tomēr mana operatora piedāvājums beigās bija vilinošāks un paliku pie tā, uz Tele2 nepārgāju, līgumu neparakstīju. Šodien man zvana no investīciju kompānijas (tel nr. 66555073) un piedāva mārketinga pakalpojumus uz ko viņiem pretī jautāju no kurienes viņiem ir mans numurs? Saņemu pretī atbildi, ka viņiem manu numuru ir iedevuši Tele2. Sazinoties ar Tele2 par jautājumu kāpēc manu numuru pārdod/nodod trešajām personām, operatore Kate pretī teica ka nekas tāds netiek darīts, ļoti šaubos ka viņa zin patiesību kur tālāk nonāk visi numuri, ja viņa nezin pat vai mans numurs tiek saglabāts datu bāzē vai nē... Saistībā ar vispārējo datu aizsardzības regulu Tele2 nav tiesību bez manas piekrišanas kaut ko tādu darīt, bet izrādās ka viņiem ir vienalga.

O

Dainis 27.07.2018

Kāpēc jūs nepieļaujat iespēju, ka tas , kas jums zvanīja meloja? Tele2 ir liels uzņēmums un diez vai grautu savu reputāciju iesaistoties šādās mahinācijās ar klientu datu bāzēm..

A Alla Piko 27.07.2018

Man arī zvanīja no šita numura, ļoti nelaipns vīrietis, murgs!