www.sudzibas.lv Tele2 nepatiesa informācija

Tele2 - nepatiesa informācija

Nopirku mazcenas telefonu "Galerija Centrs" Tele2 veikalā 31.01.2011. gadā plkst.16.00 . Veikala pārdevēja piedāvāja izmantot akciju, 2 mēnešus bezmaksas pieslēgums Internets telefonam XL, kam es piekritu. Man bija liels pārsteigums ka 5.03.2011 gadā aizgāju pie TELE2 operatora lai atteiktos no bezmaksas interneta kur man paziņoja, f741 ka pa marta mēnesi būs jamaksā par internetu 4.99lvl. Vai tad no 31.1.2011.-05.03.2011. iznāk divi mēneši? Tauta esiet uzmanīgi no Tele 2 pārdevējiem un pirms parakstiet līgumu izlasiet līdz pēdējam burtiņam līgumu itīpaši ar mikraskopiskiem burtiem kas ir rakstīts. Nesmuki rīkojaties Tele 2 pārdevēja no "Galerija Centrs "

K

N nets 07.03.2011

Līgumā ir uzrādīts līdz kuram datumam ir internets bez maksas, lasīt jāiemācās.

E Esesesseseseseses 07.03.2011

TELE 2 jau arī dzīvo tikai no krāpšanās vien, un atrodas arī lētticīgie ļautiņi, kuri domā, ka nu tik i-nets 2 mēnešus būs nahaļjavu! :D :D :D :D Tagd es tiešām smejos nevis par krāpniekiem Tele2, bet par tādiem IDIOTIEM, kā Kristīne ( laikam blonda blozga ) :D :D :D :D

S sūdzības.lvJurists 07.03.2011

Jums ir jābūt 2x uzmanīgiem, kad kāds kaut ko piedāvā bez maksas. Šobrīd tas ir ļoti izplatīts gājiens - reklamē bezmaksas internetu/telefonsarunas utt, bet beigās izrādās, ka līgums ir jāslēdz uz 24 mēnešiem un paredzēts liels sods par pakalpojuma atslēgšanu. Parasti sanāk, ka izdevīgāk ir nepiedalīties šajās akcijās.

Pirms parakstat šāda tipa līgumus, pārliecinieties, kādas tieši saistības jums ir jāuzņemās.

A artjoms 14.07.2011

mne nado pozvonitj .ne mogu.

R Russkaja! 14.07.2011

Dostanjte batareju, karto4ku! I vstavjte 4erez 5 min obratno! U menja s 3 ego raza polu4ilosj!

D Deliverance 21.07.2011

Hey, that's porewufl. Thanks for the news.