www.sudzibas.lv Tele2 Nepamatoti nem naudu par internetu

Tele2 - Nepamatoti nem naudu par internetu

Tele2 ņem naudu par neizmantotu internetu katru mēnesi 1, 99. Tikai lieta tāda ka internetu es neizmantoju jo mājas ir wi fi. Pierādīt ka neizmantoju mobilo internetu nekadīgi nevar viņi saka ka izmantoju. Un es neesmu vienīga kam tā ir daudzi saka ka viņiem tā pat atņem naudu par neko.

O

O oljuncik 06.01.2016

Varbut vel kadam ta ir?

H Haralds Kurmis 06.01.2016

Atsakieties no mobilā interneta vispār,lai nebūtu iespējas ieiet internetā no telefona.

U Una Zepa 06.01.2016

Atsakies no interneta pieslēguma.

2 2016merk 06.01.2016

Nav tiesa!!! Nevar neviens pievienot jūsu rēķinam kādu maksas zvanu, sms vai interneta MB!!! To var izdarīt TIKAI, ja telefons jūsu operatoram ir rokās.
- telefonā atjauninās aplikācijas, uzlieciet atjaunināšanas uz 'manuālo režīmu' un kad nevajag lietot mobilos datus - izslēdziet tos. Tas, ka neverat lapas, nenozīmē, ka pats telefons neko neatjauno un nelādē!!!
- unnn elementāri, atveriet mobilo datu uzstādījumus, skaisti varēsiet redzēt cik MB reāli jūsu telefons ir noēdīs.

N Nezkasvinsir 08.01.2016

Pilnīgi piekrītu. Un šādi gadījumi rodas cilvēkiem kas iepriekš nav saskārušies ar viedtālruņiem. Sākumā vienkārši vajag izslēgt mobīlos datus vai vienkārši atslēgt tādu pakalpojumu kā tādu ja nav domas izmantot. Un var paskatīties telefonā pat tieši kura aplikācija cik ir iztērējusi un ar to vajag sākt pirms ceļ brēku.

T Tatjana Ozoliņa 14.01.2016

Izslēdz Mobīlos datus iestatījumos! Viedtālruņi paši izmanto internetu te laika ziņas rāda, te programmas pieslēdz... Man bija tieši tāpat, kad lietoju vēl LMT

Latviešu tautas 14.01.2016

Pirms kadiem -desmit gadiem Krievijā bija skandāls: firnas Siemens veidfoni naktslaikā automatiski ieslēdzās un sazinājas ar serveru Vācijā savienojumu tastešanai. Un WiFi tut ne pri čem!..

P Peugors 22.01.2016

Piekrītu.Pietiek vienkārši ieslēgt tos datus,kaut gad manā pieslēgumā ir 5 megabaiti par brīvu.Neesmu slēdzis mobīlos datus,gadījās pāris reizes nejaušām,bet labi saprotu ka nekas tur nevarēja pārsniegt 5 megabaitus.Redzot rēķinu biju izbrīnā,bet tā kā uz mana vārda ir 2 telefoni,nu domāju ka no otrā telefona,kuru izmanto ģimenes loceklis,ir nu kkā rēķinu ir palielinājuši,nu bet tagad saprotu,ka tik tiešām vainas te nekādas nav.Būs jāzvana un jāskaidrojas.

2 2016merk 22.01.2016

5MB nav nekas. Tas ir drošības spilvens, ja atver nejauši braucēji, lai uzreiz neiet maksa par netu.
Ko skaidroties?!?! Uzliec visas atjaunošanas un aplikāciju vides uz MANUĀLO !!! Ko var skaidroties ar operatoru, ja tavs telefons pats darbojas brīvi kā grib un neesat salicis visā veida ierobežojumus nerīt pašam automātiski netu.
Ielieciet savas šim parastajos pogu telefonos... nebūs jums neta lietojums un miers