www.sudzibas.lv Tele2 Nepamatoti liels līgumsods

Tele2 - Nepamatoti liels līgumsods

Labdien!
Izrādās, ka es esmu aizmirsusi 2004 gadā apmaksāt tele 2 rēķinu un tagad cesija ir nodota parāda piedziņas kompānijai Julianus Inkasso par kopējo summu 250€. Pat neatceros, cik liels bija tas rēķins ko nesamaksāju, ne lielāks par 50 eiro. Kāpēc no tele 2 puses nebija nekādas informācijas par šo parādu 15 gadus!? Es esmu šokā. Vēstuli no parādu kompānijas šeit nepievienošu, jo tā satur manus personas datus.

26.10.2019

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 26.10.2019

Esam sazinājušies ar klientu, lai iegūtu detalizētāku informāciju.

L Lailailai 26.10.2019

Nekad neesmu varējusi saprast tos, kas aizmirst atdot svešu naudu, nomaksāt rēķinus par nebūt ne obligātiem pakalpojumiem.
Iespējams šī mācība Tev uzlabos atminu un turpmāk piedomāsi vai visu esi samaksājusi.
Zvani Tele2 un mēģini vienoties. Tiesa es nesaprotu kā Tu viņiem 2004.gadā varēji palikt parāda euro, jo tolaik bija lati.

O Otis 26.10.2019

Pie kājas tas 2004. Gada eiro (hihihi) . Pirmo reizi dzirdu, ka kādam 15 gadus marinē kaut kādu parādu.
Autors jau mins, ka par parādu tomēr ir bijis lietas kursā, tāpēc tas nu lai paliek uz autora sirdsapziņas.
Sākumā šādos ''senajos'' gadījumos ieteiktu sākumā sazināties ar pašu tele2, lai sniedz kādu detalizētāku informāciju. Es saprotu, ka šis ir uzziedējis nesen, tāpēc arī tele2 jābūt lietas kursā.
Slēpties no parāda nevajag, bet kā jau arī šeit sūdzībās manīts, tad pret pašu patērētāju tas arī nav gluži godīgi, ja no pāris itkā nesamaksātiem eiro pēc pāris gadiem visādas piedziņas taisa. Neskaitāmi jau gadījumi bijuši, ka uzņēmumi neinformē līdz galam par līgumu slēgšanas/izbeigšanas noteikumiem, un citiem blakus sīkumiem, kas beigās rada neloģiskas parādsaistības.

Joe Rogans👽 26.10.2019

Maksā ragā ! Mācībai ir jābūt

Pacco_al 27.10.2019

Šeit, kaut kas tiešām nesakrīt. 10 gadi ir prasības noilgums. Bez tam tad bija lati. T2 jau nu neceltu prasību pēc 15 gadiem. Var būt vieni parādu piedzinēji pārpirka citus piedzinējus un pacēla vecās lietas, lai vēl ko papildus nopelnītu.

O Otis 27.10.2019

Ar to sazināšanos ar Tele2 bija uzreiz jāsāk. Kaut kā tie 15 gadi liekās pārāk aizdomīgi.