www.sudzibas.lv Tele2 Nekompotents pārdevēja

Tele2 - Nekompotents pārdevēja

Šovakar aizgāju uz Tele2 TC Origo, godīgi izstāvēju rindu, lai iegādātos vīram dāvanu, gala rezultātā sabojātu vakaru un aizietu prom! Gados jaunais puisis atteicās sniegt man informāciju par man pieejamo kredītlimitu, sajauca manus datus, paziņoja, ka neesmu klients! Un strīdējās pretī! Pakalpojumu tā arī nesaņēmu! Aizgāju uz Tele2 tunelī,tur cita attieksme viss tika pateikts, laikam cita politika, tikai žēl, ka ne tā modeļa ko vēlējos! Paldies jaunajam cilvēkam par ilggadeju klientu publisku apkaunošanu!

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 04.10.2017

Gaidām detalizētu informāciju no klienta, kas nepieciešama situācijas risinājumam.

H

"Gados jaunais puisis"- "Nekompotents pārdevēja"
Nu gan, pati sevi vēl vairāk apvainoja, nekā pārdevējs :)

Likumsargs 03.10.2017

Starp citu, arī es, ja man vajag kaut ko Tele 2 un esmu stacijā, tad eju uz klientu apkalpošanas centru, kas atrodas tunelī, nevis pie ieejas.
Tuneļa centrā ir parasti mazākas rindas un pretīmnākoši un saprotoši konsultanti!