www.sudzibas.lv Tele2 Nekompetence

Tele2 - Nekompetence

Sveicināti.
Aprīļa otrās nedēļas vidū sazinājos par pāriešanu pie jums no cita operātora. Ar jūsu darbinieci tika izrunātas visas nianses un noslēgts līgums uz mana vārda ar norunu, ka 26.04.2021. Dpd kurjers piegādās līgumu un sim karti.

26.04.2021. Sia "dpd" atsūta sms, ka kurjers atvedīs līgumu ~plkst. 14: 00-16: 00, kas no manas puses netika norādīts jums, turpretī sia "dpd" telefoniski atbildēja, ka līgumuzņēmums ir norādījis precīzi tādu laiku. Zvanot jums, darbiniece atvainojās un apgalvoja, ka piegādes laiks ir uzrādīts 18: 00 - 22: 00. Jūsu darbiniece apgalvoja, ka piegāde notiks 27.04.2021. Vakarpusē.

27.04.2021. Ne no sia "dpd", ne no jums netika sniegta nekāda informācija.

28.04.2021. Zvanot jums un atkārtoti stāstot par šīm "neērtībām", vienojamies ar darbinieci par kompensējošiem pasākumiem (pirmais mēnesis bezmaksas) , un norunājām, ka līgums, kas atrodas sia "dpd" ir anulēts, jo piedāvāju par personīgiem līdzekļiem atbraukt pakaļ jaunam līgumam, respektīvi, jūsu darbiniece piekrita un vienojamies par līguma saņemšanu 28.04.2021. Tc "domina" līdz plkst.20: 00.

28.04.2021. Atbraucot jūsu filiālē tc "dominā", darbiniece apgalvoja, ka nevar izsniegt man nekādu līgumu, jo tas "sistēmā" uzrāda statusu "piegādē" un no manas puses izstāstot, ka mēs tomēr vienojamies par saņemšanu, netika ņemts vērā.

29.04.2021. Sia "dpd" mājaslapas izsekošanas pakalpojums norādīja, ka sūtījums (līgums un sim karte) ir "klients atteicās". Zvanot jums, darbiniece apgalvoja, ja līgums ir anulēts, tad tam no sākuma ir jāatgriežas atpakaļ, lai rodas iespēja veidot jaunu līgumu.

"pasakas", ka ārpakalpojums/piegadātājs ir noslogots un savādāka (operatīvāka) piegāde nav iespējama, nevienam neinteresē, jo sadarbība klients/sniedzējs ir savstarpējās interesēs. Ņemot vērā iepriekšminēto, tika aplauzti priekšstati un pirmie iespaidi par jūsu darbinieku kompetenci. Anulējiet "visus" līgumus, kuri tika izveidoti starp mums, jo jūsu pakalpojumi man vairs nav aktuāli. Paldies par sadarbību!

30.04.2021