www.sudzibas.lv Tele2 neizdaribas

Tele2 - neizdaribas

biju tele2 lietotajs iegadajos papild numuru un no veca tele2 numuru atsledzu telefoniska veida jo tele2 veikala teica ka jazvana taja diena kad velas no numura ateikties ta ari dariju pazvaniju 30, datuma pateicu ka atsakos nu numura vinji pienjema ateikumu bet pec kada laika 3 meneshiem atnak reikjins pa tele2 pakalpojumiem izradas ka operatore kura veica numuru atslegshanu bija ielikusi ka klijents vel padomas pa atsegshanos
tagad man jamaksa pa pakalpojumiem pa kuriem es pat neesmu izmantojis vienkarshi delj tele2 darbinieku nolaidibas :(

K

V Vārds 17.07.2011

Ja esi zvanījis uz Tele2 un runājis ar Operatoru, par numura atslegumu-visas sarunas tiek ierakstītas! Raksti iesniegumu, par to, ka zvanīji un atsakties maksāt piestādīto rēķinu Tele2! Nav jāmaksā Darbinieku nezidarības dēļ!!!

P Pumpurum 25.10.2011

A man liekas, ka pasi esat vainigi.Visa info tiesam saglabajas un to var parbaudit