www.sudzibas.lv Tele2 Necieņa pret esošajiem klientiem

Tele2 - Necieņa pret esošajiem klientiem

2020. Gada pavasarī ar trīs numuriem aizgāju pie tele2 operatora. Tika izteikts ļoti labs ģimenes piedāvājums ar solījumu, ka Cena nemainīsies, tikai pēc 6 mēn būs jāatnaunina atlaide. Cenu piedāvāja ap 16eur mēnesī par katru numuru bezlimita tarifu plānam. Pēc 6 mēn cenu pacēla uz 18eur. Tagad cenu grib pacelt jau uz 20eur. Pie tele2 ir paņemts vēl internets, telefons, go3 u. C.
Zvanīju tele2 un jautāju kur loģika šim Cenas pacēlumam. Es tik daudz pakalpojumu no viņiem izmantoju, bet tā vietā, lai kaut kā pateiktos man ar tarifu plāna cenu, man uzliek vēl lielāku! Operatore atbildēja, ka nezina kāds esot aprēķins, bet, ja tā ir, tad tur neko nevar darīt. Jāgaida Cena pēc nākošajiem 6 mēn, varbūt būs mazāka.
Sanāk - jo vairāk pakalpojumus izmantoju, jo lielāku cenu tarifu plāniem uzliek.
Tā kā jaunajiem klientiem iesaku 2x padomāt pirms nākt pie šī operatora. Beigu beigās kā ģimene tāpat maksāsiet standarta tarifa plāna cenu un skatīsieties reklāmas par to kā jaunajiem klientiem tik izsaka fantastiskus piedāvājumus.
Ļoti skumji, ka esošos klientus neviens neciena.

21.10.2021

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 21.10.2021

Esam sazinājušies ar klientu, lai iegūtu detalizētāku informāciju.