www.sudzibas.lv Tele2 Nav tiikla paarklaajuma!

Tele2 - Nav tiikla paarklaajuma!

Serenee jau kkaadu ceturto dienu nav tiikla paarklaajuma!!! Kautkaads sviests! Paaris meeneshus atpakalj zona raustiijaas, rakstiju tele2, bet sie pasaka ka man telefons nestraadaa kaa vajag! Tagad rakstiju atkal, ganjau uzrakstiis, ka visam pagastam telefoni suu****... Saprastu ja atrastos mezhaa, bet esam 4km no rajona centra! Riebjas!

E

R Ray 21.08.2008

Evita, nesmīdini cilvēkus ! Ko tu streso par Sereni, ja pat Rīgā ļoti bieži raustās tīkls. Kad Tele2 sasniegs LMT tīkla pārklājuma līmeni, man jau liekas ka sen bij laiks, bet tas laikam nekad nenotiks.

G Garais 03.10.2008

Sveiki visiem:) Sākšu ar to ka esmu radiosakaru speiālists un šai amatā strādāju jau no 1995gada., 1) ja slikta zona-vajadzētu pārlieināties par sava mobīlā telefona tehnisko stāvokli, protams bez {speiālas mēraparatūras to jūs nepārbaudīsiet}dariet to tā, tanī vietā kur ir jums slikta zona pamēģiniet to pašu ar citu tel.aparātu, bet neturiet divus aparātus tuvāk vienu pie otra kā 2 metrus. 2}Reizēm notiek tā, tā tautā sauacamais "GļUKS", ka telefons nav pārslēdzies uz nākamo jums tuvāko bāzes staciju-vienkārši izslēdz un ieslēdz pa jaunu savu mobīlo lai viņš varētu pa jaunu piereģistrēties pie tuvākās bāzes stacijas un viss būs ok:), pašam man ir 1x lmt un 2x tele2 pieslēgumi, problēmu nav bijis, komandējumos braucu pa visu Latviju un viss ir ok.Ja runa ir par pašiem mob.tālruņiem tad es lietoju tikai NOKIA un neko citu, velosipēdu divreiz neizdomāja !!!:):):)

I Ivanas 09.10.2008

Met to T2 ara! Parej uz LMT pielsgumu vai uz okarti un bus ok. Okartei tarifi, starp citu, ir ok!

J Janeekaas 17.10.2008

Tele2 jau daudzus gadus ir musu tirgu, bet zona kaa neuzlabojas, taa neuzlabojas... Esmu sazinajies ar cilveku, kas dzivo Krievija. Tur ari Tele2 ir un zona ari ir slikta. Secinajums: vini taupa uz tehnikas un nekad zona neklus labaka. Lietot Tele2 pieslegumu vai zz - nervus bojat, jo patstavigi raustas zona, partrukst saruna u.t.t. Pec savas pieredzes zinu, ka ne reizi vien Tele2 zona mani noveda stresaa. Pargaju uz okarti un problemu nav!

Z Zane 11.11.2008

Hmm, kāda zināma problēma...pavisam nesen :( 02.11.2008 mans eriksoniņš (mobilais) arī rādīja nav piekļ.tīklam :( domāju ka ZZ vainīga...salamājos par Tele2 klientu apkalpošanas centrā :( bet izrādās tā ir telefona vaina :( tagad sēž mans aparātiņš pie daktera ...ceru jau viņu drīz dabūt atpakaļ, veselu un dzīvu :) jo pie pagaidu aparata nevaru pierast ...

A ally 11.11.2008

bet tas ir normāli, ka galerijā "Centrs" vispār praktiski nav Tele2 zonas??kas tas pa sviestu?

N NavSvarigi 12.11.2008

Zane. divaini iznak: visiem telefoni ir slikti, ja?? Pat tiem, kam tie ir nesen iegadati? Nu, ko tu te stasti par telefonu vainu?!! Esi T2 darbinieks un vajaga kaut kaa attaisnot to, ka nav zonas?? Nez kapec cilvekiem ar tiem pashiem "sliktajiem" telefoniem ar LMT tikla parklajumu nav problemu... Taa kaa, ta ir stulba atruna!

N NavSvarigi 12.11.2008

Kam ir zz, iesaku pariet uz okarti! Numuru nezaudesiet, toties iegusiet kvalitati! Okarte tagad ar saviem tarifu planiem ir letaka par zz. Es ta izdariju un ne mirkli nenozheloju. Man pat prata nenak atsakt izmantot sakariem zz! Var but, ka kadam kadu reizi ari telefons saluzt un pazud zona vispar, bet visiem, kas izmanto zz, noteiktajas vietas ir slikta zona. Toties ar okarti es jutos kaa cilveks un zinu, ka mani var sazvanit, ja vajaga! Un, tas ir loti svarigs faktors, jo mazums, kas dzive var atgadities, bet tevi uz zz nevar sazvanit! Silti iesaku pariet uz okarti!!!

E Elīna 12.11.2008

Jā ļoti gudri var runāt... a ko darīt ja nav lmt zonas? it kā nedzīvoju dziļos laukos bet ir tikai T2. ko tagat ieteiksi?

A aicis 12.11.2008

Komentēja: Nav Svarigi 12-11-2008
Pierakstījis visas malas pilnas ar saviem lmt slavinājumiem.Izskatās ka tev nav darba, nav īsti ko darīt vai skolnieks.Un par to kvalitāti tu neko nejēdz, beidz klaigāt.

N NavSvarigi 12.11.2008

Aicis, zini, man viena alga, kas u cik gust pelnjas! Man viena alga, izmantot Bite, T2 vai okarte. Man kaa pateretajam svarigi kvalitate un vari domat, ko gribi. Es par kvalitati neko nejedzu? Ko tu jedz no kvalitates? Lobee te Biti. Radas, ka kvalitate tev ir sveshs jedziens. Ja tev kvalitate nozime zemas cenas, tad nu man nav ko bilst! Metajas te ar to, kas cik pelna taa, ka radas, ka esi Bites darbinieks un vajaga tak aizstavet savu uznemumu, kura strada. Tu tik apgalvo, ka nejedzu no kvalitates, bet pats ko jedz? Tik, cik pateikt, ka Bite izmanto modernako tehniku? Apgalvot, ka Bite zona ir super, ja tas taa nav?? Ta ir tava sajega no kvalitates? Tu "gudriniek" aizbrauc uz, piemeram, Galeriju Centrs Rigas centra, ieej tur un paskaties, kada tev tur bus zona ar tavu izslaveto Bite! Man svarigi, ka mani var sazvanit un to var izdarit ar LMT. Ne obligati jalieto LMT pieslegumu, var lietot Amigo vai okarti, bet LMT tikls ka tads ir kvalitativaks! To, nez kapec, atzist daudzi. Ja, ir vietas, loti retas, kur ar LMT zonu ir sliktak, bet kopuma nemot, LMT tikls ir kvalitativaks. Un, Bite nemaz nevar prasit augstakus tarifus ar tik sudigu tikla parklajumu! Ja vini prasitu augstakus tarifus, cilveki vispar pie viniem neietu. Un, ja nebutu ta akcija ar BiFri "bez maksas" sarunam Bite tikla, ari tad viniem nebutu ne tik cilveku, cik ir tagad!
Telo te gudro, apgalvojot, ka Bite ir tada un tada tehnika, ka vai nu jabrinas, tikai man ar okarti, izmantojot LMT tiklu, tikla parklajums ir labaks! Un, ne tikai man ar LMT tikla parklajums ir kvalitativaks!

N NavSvarigi 12.11.2008

Aici, tas, ka Bite apgalvo to, ka vini izmanto modernako tehniku, nenozime, ka tas ta ari ir! Tele2 ari reklame, ka liek stabus bez maz vai katru dienu, tikai man Jelgavas centra partruka saruna del taa, ka zz aptrukas zona, darba Rigas centra sms sanemu pec 2 h no briza, kad man to atsutija... Reklama melo ne reti! LMT bija kashkis pat ar Tele2 par to reklamu, kura vinji apgalvo, ka baigi celot stabus! Tu te vari pasplist no dusmam, cilvekus, kuri lietojushi Bites un LMT tiklu neparliecinasi, ka LMT ir sliktakas kvalitates tikla parklajums! Es darba gaidu, kad man zvanis uz BiiFri, panemu telefonu rokaa un konstateju, ka NAV NE VIENA ZONAS STABINA DALINA! NE VIENA! ZONAS NAV UN UZRAKSTS "BITE" PAZUDIS NO TELEFONA DISPLEJA! Tu man tagad meginasi pieradit, ka Bitei ir kvalitativs tikls? Tai pat laikaa es panemu telefonu, kura ir okarte un ir pilns zonas stabinsh! PILNS! Bet, telefons, kurajaa man ir okarte, ir vecaks par to, kuraja ir BiFri...

N NavSvarigi 12.11.2008

Aicis, protams, es slaveshu un labus vardus teikshu par to pakaplpojumu sniedzeju, kurs man sniedz kvalitativakus pakalpojumus! Kapec lai es to nedaritu?!

L lina 14.12.2008

Sausmas...musejie cilveki galigi nojugusies..sak runat par TELE2, BEIGAS SANAK BEZ MAZ VAI SKANDALS..PRATIN, NAC MAJAS

N navsvarigi 27.04.2009

Rigas centr4ā, kur stradaju es, T2 tikla kvalitate izskatas labaka, neka Bitei! [slēpt]@

X xzero 24.06.2009

Tiko atgriezos no Līgošanas laukos. Nu tālu tik ļoti viņi no pilsētas nebija, runa iet par Valmieras raj.
Zona 0 vispār nebija. Bija jākāpj kokā lai piezvanītu uzr Rīgu. Smieklīgi, kurā mēs tad kadsimtā dzīvojam???
Un tie solījumi, 98% pārklājums pār Latviju. Un tāpēc tagad kad līgums man beigsies ar viņiem, pāriešu uz LMT, jo viņiem zona bija pilna.
Uzrunāju jūs Tele 2;
Ja jūs nevēlaties labus klijentus, tad uzpriekšu . Un nākamajā reklāmā, tautai pasakiet ka jums tīkla pārklājums ir 100% moš kāds ansīts uzķersies uz jūsu trulajiem solījumiem un gļēvajām atrunām.

Topošais LMT klijents

Z Zuze 13.07.2009

Sen zinama lieta par Tele 2 (ka mēs rēcām "Govs 1") sakariem. Talsu rajonā lai nosūtītu īsziņu (nemaz nerunajot par zvanīšanu) ir speciāli jāmeklē augstāka vieta un visi telefoni jāsagriež īpašā leņķi--tak tik kaut kas ver notikt. Stulbi

K kristiine 25.09.2009

Izskatās, ka LMT, taisa sev slēpto reklāmu...Fui!!!

H H8ere 10.02.2015

mans tele2 internets arī ļoti raustās dažreiz ir ļoti labs kādam tam vajadzētu būt bet dažreiz tas ir ļoti slikts. cilvēki par ko mēs jums maksājam?!

Ausainītis 10.02.2015

Par internetu ir taisnība, vairākas reizes šiem zvanīju, klients viņiem vienmēr ir muļķis, ne tas dators, ne tas modēms esot iegādāts.