www.sudzibas.lv Tele2 nav pārklājums

Tele2 - nav pārklājums

Kārtējās brīvdienas pavadītas bez sakariem, iespēja atgriezties laikā kad sazinājāmies ar pasta baložiem???? Arī pašus operātorus nevar sazvanīt un kad vēl tāda ekstra kā internets, kas mūdienās ir neatņemama sastāvdaļa darba attiecībās!!! :[

M Martai 16.10.2011

Sabiles čigāni būs apēduši internetu un visu pārējo.

L Lauris 16.10.2011

Nem lmt un dzivo bez problemam

K Kikeris 16.10.2011

Man bija Tele2. Kad pa vasaru saskaros ar šo pašu problēmu- vesela diena bez pārklājuma- pārgāju uz biti un maksāju tikai 3.50 mēnesī! :p

L Lauris 16.10.2011

Lmt jau sen cenas ir praktiski lidzigas ka tele2 un uz paris latiem dargaki ka bitei, jaskatas jaunakie tarifi, ta ka nevajag melot ja nezini

M mmmm 02.11.2011

Es nezinu, ko T2 dara, lai uzlabotu sava tikla parklajumu, bet tas nepaliek labaks. Es pirms daziem gadiem lietoju pastavigi T2 un ik pa laikam radas problemas. Pargaju uz citu operatoru un vispar nekadu problemu. T2 tik stasta, ka telefoni ir bojati... Citiem operatoriem pazvani, pasaki, ka vinie ir problemas ar tikla parklajumu, tad vini to noversh, bet zvaniju T2 un kaa bija, taa joprojam ir problemas ar tikla parklajumu, tad tikls uzkaras, tad nevar pazvanit, nevar nosutit sms un vel kaut kas... Ticiet man, pie citiem operatoriem taa nav! Ja T2 stasta, ka visur taa ir, tad vini melo