www.sudzibas.lv Tele2 Naudu daļu no rēķina dabūjuši.

Tele2 - Naudu daļu no rēķina dabūjuši.

Tele2 naudu dabūjuši no iekavējuma makājuma un uzreiz ielieka Creditfermā, lai gan viss par apmaksu bija sarunāt.
Zvanīju un jautāju par rēķina apmaksu uz vēlāka laika, bet ko viņi-"Mums sistēma neļauj šādu darbību veikt".
ES-Labi saku kad samaksāšu 35€ no 70€ 11.datumā.
TELE2- Labi kad samaksājiet 35€ tad uzvaniet mums un tad pārcelsim maksājumu uz jums tuvāko piemērotāko laiku
Es- labi
Zvanu 12 datumā.
Tele2- maksājuma nav iespējams pārcelt uz citu datumu.
Es - WFT jūs ko citu teicāt.
Tele2- pagaidiet uz līniju noskaidrošu informāciju.
pēc 7min
Tele2- Labi, kad būs jūsu parējais maksājums?
Es- maksāšu 60€ 20-25 februārim.
Tele2- Labi piereģistrējam un gaidam maksājumu.
Pēc pāris dienām atnāk vēstule ar pieprasījumu samaksāt 44€ no creditrefomas.
Zvanu uz tele2 un jautāju.
Es - kāpēc esmu creditreformā?
Tele2- Nav laicīgi samaksāts rēķins
Es- Bet es visu esmu sarūnājis kad maksāšu.
Tele2- Šāda informācija nav nekur atstāta un nekas tāds nav runāts. un ko jūs gribāt.
Es-un tā skaitās attieksme pret klientu.
Tele2- tie ir jūsu uzskati par mums, mums vienlaga
Ar TELE2 VAR IEBRAUKT AUZĀS TAKA NEIZVĒLIETIES VIŅUS, LAI KĀDUS "ZELTA" KALNUS SOLA
TAS VISS IR RITĪGS BULLSHIT.

N

Z Zvezda! 23.01.2014

Kreditfermaaaa!:)))

Manuprāt šajā gadījumā, vienīgais BULLSHIT ir laika neapmaksātais rēķins un sarunu vešana pa telefonu. T'ā iet ka runā katru reizi ar citu operatoru. Tele2 nav 1 cilvēks, bet liela kompānija - tādu parādnieku ir tūkstošiem, kā lai operators zin ko esat pusmēnesi atpakaļ runājuši ar citu operatoru? Ja jau izdevās ielīst parādos, aizbrauc uz Tele2 uzraksti iesniegumu, sastādi apmaksas grafiku un neviens nevarēs neko pārmest.

Bayern 23.01.2014

Tieši tā, sūdzības/ ieteikumus vai jebkāda citāda veida komunikāciju ar uzņēmumiem, kuri sniedz Tev savus pakalpojumus, tikai un vienīgi rakstiski.

Protams, ka vieglāk ir sarunāt un liekas, ka lieta ir atrisināta - bet vēljoprojām nostrādā ''cilvēciskais faktors''.