www.sudzibas.lv Tele2 Naudas izspiedēji

Tele2 - Naudas izspiedēji

Uzķēros uz jauno super tarifu "ZELTS", pirms tam jau biju ilgu laiku lietojusi pieslēgumu ar citu tarifu plānu, nomainot tarifu pēc 2 nedēļām zvanīju prasīt vai viss ir ok un tarifs ir pārslēgts un vai varu lietot bezmakasas internetu, teica ka jā protams. Pēc vēl kādas nedēļas skatos www.manstele2.lv ka par interneta lietošanu papildus uzrēķināti 20 Ls par 100 MB, kaut arī bezmaksas ir 1 GB. Zvanīju šo situāciju noskaidrot teica ka visu izlabos un lai neuztraucos. Sodien saņēmu ŗēķinu par 50 Ls , 25 Ls vietā. Atkal zvanu, 15 minūtes gaidu savienojumu, tad man izdod tādu tekstu: "apmaksājiet tos 50 ls mēs pēc mēneša pārrēķināsim Jūsu rēķinu". Teicu ka nekā nebūs, lai tagad labo savu kļūdu. WTF???

E

Nandia 08.11.2012

Šis katra klienta kontiņš - manstele2.lv ir baigi laba palīdzība, it īpaši kad tiek mainīts tarifa plāns vai slēgts klāt kāds pakalpojums - nets utt.
Labāk pirms lietošanas parliecināties tur vai viss jau ir aktivizēts un reāli norādīts - tad nu 100%, ka nekadu 'brīnumi' nenotiks.
Cik pati atceros pārslēdzot tarifus - ir laikam 24 stundas pārslēgšanas laiks, un ja ne maldos tad darba dienas... ja iekrīt sestdiena/svētdiena, tad uz pirmdienu...

E Elana 08.11.2012

Bija pārbaudījusi to, un zvanīju uz Info ka nav nomainīts, man teica viss kārtībā, mēs nespējam tik ātri visu darīt, bet tieca ka man reāli ir nomainīts plāns un varu lietot internetu