www.sudzibas.lv Tele2 Cilvēku krāpšana

Tele2 Mobilo Telefonu Serviss - Cilvēku krāpšana

Iegaadajos tele2 mobilo telefonu (mazcenas). Palietoju pus gadu, bet tad saka paradities dazadi telefona defekti, telefons medza pats restarteties, reizem nestradaja taustini. Atdevu telefonu tele2 servisa centra uz labosanu, peec liiguma telefons jaatgriez salabots 15dienu laika, bet vini man vinju atgrieza peec menesa. Tai laika kad manu mob.panema remonta, lietosana citu man [slēpt]@ atstaja menesi bez sakariem, bet maxu par pieslegumu gan labu pratu iekaseja.

Saku atkal lietot telefonu, bet jau pirmaja nedela sapratu, ka vaina nav noversta, iedevu telefonu velreiz remonta, soreiz man iedeva lietosana telefonu, bet 10x nevertigaku un vnk briesmigu. Pec menesa atnaca zina, ka mans telefons nav remontejams, jo esot manas lietosanas laika ieklusis mirtums, pie telefona galvenas plates. Un jaunu telefonu man nedosot, jo ta esot mana vaina. Tad rodas jautajums, kaapec sis fakts netika konstotetas pirmaja reize un ja tas mirtums tur bija, tas ir noticis laika kad mans telefons bija Tele2 srevisa centra.

Vinji piedava iesniekt telefonu neatkarigaja ekspertize, ko vec tele2 servisa centrale. nu tie pashi kuri konstoteja vainu. Tad kur ir logika? Ta ir cilveku krapsana.

D

X xxx 28.03.2008

ja man bija lidzigi

O orcers 01.11.2008

man bija ta... kad vel kruts mob skaitijas kkads 2100 nokia, tad nopirku ar tele2... pec 2 men. saka bremzet, melodijas leni skaneja (paleninati), restartejas, pogas nespiedas un laboja vinju menesi... pectam primaja nedelja no4akarejas 2x... pectam laboja 2 nedeljas kkur... atkal noplisa, tikai 2diena... pectam ari pateica, ka manas vianes delj saplisis un sataisit nav iespejams...
nonacu pie secinajuma, ka vini akcijas dod braketus telefonus, kurus ieperk pa santimiem un tadejadi iegust pelnju, jo liguma ir noslegts, ka uz noteiktu laiku busi klients un no abonesanas maksas neatbrivoties :)

K kadek 24.01.2009

mjaaa tas tele 2 vispaar meesls... ja hakeri vinju serveri arii tik viegli vareeja uzlauzt... taapeec labaak LMT vai BITE!

V vals 04.03.2009

Jā, arī manu telefonu, kas bija lietots tikai 2 mēnešus :D, vienkārši izbrāķēja servisā un centās parādīt kaut kādu mitrumu, kur viņš sācis rūsēt un ir jau bez maz vai kā 2 gadus lietots !

Mamma 04.03.2009

Mans darbojas tikai ar matu gumiju aptiits.Ari akcijas.