www.sudzibas.lv Tele2 Mobilie Dati

Tele2 - Mobilie Dati

Sākās viss ar zz pēcapmaksas pieslēgumu visi - šim pieslēgumam mobilais internets netiek dots. Lai pieslēgtu datu plānu vajag sūtīt sms ar kodu un noteiktu numuru 1616. Bet kā izrādās mistiskā kārtā man tas tika pieslēgts .5,99 eiro par 2gb datu paku. Laigan neko neesmu sūtījis neko neesmu pieslēdzis un internetu vispār neizmantoju telefonā. Kad zvanīju uz informatīvo tālruni man tika pateikts, ka ja datu apjoms ir pārsniegts vai arī datu plāna vispār nav tad tele 2 sūta īsziņu ar saiti, kur itkā caur hipersaiti kas atrodas īsziņā nokļūst uz noteiktu adresi kur var pieslēgt datu paku. Neko neesmu spiedis un neko neesmu pieslēdzis. Kad prasīju vai tik tiešām var tā vienkārši uzpiest uz hipersaites un vēl pie reizes pieslēgt datu paku, man atbildēja, ka jā tas esot ļoti vienkārši. Bija pieļauta doma, ka varbūt tiešām kabatā varbūt saspaidījās nu varbūt uzspiedās. Bet nu vēl noteiktu datu paku pieslēgt tā pat spaidoties nu tiešām ir abšaubāmi. Tā nu sanāca, ka es saņēmu 5,19 eiro vietā 11.18 eiro lielu rēķinu. Kur no šīs summas 5.99 bija par 2gb datu paku par kuru eksistenci es vispār nezināju. Nokļūdijos ar to ka, atiestatīju telefonu uz rūpnīcas versiju pirms telefona remonta un sim kartē nesaglabāju īsziņas, tā varētu pārbaudīt tā saucamo īsziņu ar mistisko hipersaiti. Intereses pēc atkal ieslēdzu mobilos datus, bet šoreiz nekādas īsziņas man nenāca. Tad jautājums vai tik tiešām bija īsziņa vai arī tele 2 attaisno savu krāpšanu ar itkā to, ka klienti paši kļūdoties ir pieslēguši sev datu pakas. Principa pēc atteikšos no šīs kompānijas jo nākamreiz vēl piestādīs rēķinu par vēl kautko mistiski pieslēgtu,