www.sudzibas.lv Tele2 kvalitāte

Tele2 mobīlais internets - kvalitāte

Nekad neņemiet tele2 mobīlo netu, tie 12 gb izbeidzas pirmajā nedēļā, pēctam jums ir lēnākais nets pasaulē.. iekritu uz akcijām, bet tas viss ir viena vienīga iršana :)))

E Esesesseseseseses 28.04.2011

Nav ko ticēt visādiem šaraškinu kantoriem, kā piem. Gove2! Tas Tele2 sen jau krāpj cilvēkus, tāpat kā Bite!

č Čoms 28.04.2011

Ja caurām diennaktīm caur torrentiem kačā mūziku vai filmas, cits rezultāts arī nav gaidāms.Pasūti internetu bez limita ierobežojuma un varēsi kačāt kamēr nelabi paliks, tikai vajadzēs šķirties no ievērojamākas summiņas.

K Krotow 28.04.2011

Gribi ātru internetu mājās, slēdzies pie vietējiem provaideriem vai Lattelecom optikas. Mobilie operatori nav domāti sakaru ātrumam.

č Čoms 28.04.2011

Ne jau visur ir pieejama optika.Laukos par ko tādu atliek vienīgi sapņot.

K Krotow 28.04.2011

Laukos jādzīvo tuvu mobilā operatora tornim, tad iespējams, ka būs arī HDSPA atbilstošs ātrums. Puskilometru nost vai mazāk un ar kokiem pa vidu - nets paliks lēns un raustīgs.

č Čoms 28.04.2011

Nav tik traki, es savam modēmam pieliku papildus antenu, nu vairs neraustās.

L liedags 26.03.2013

Biju ZZivtiņas kliente vismaz12 gadus, kad zvanīju uz ZZ un prasīju atlaides ilggadīgajiem klientiem, tad teica, ka man atzvanīs, zvanu gaidīju gadu, bet tā arī nesagaidīju. Ar TELE2 par mob. telefona pastāvīgo pieslēgumu noslēdzu līgumu 25.martā(pastāvīgais pieslēgums vēl nav saņemts), bet saņēmu rēķinu, kas datēts ar 18. martu, tas mani pārsteidza jau no paša sākuma, jo kā līgumā norādīts rēķins jāapmaksā līdz 19.martam.
Ļoti ceru uz TELE2mob. tel. godprātību, labu sadarbību un cieņas izrādīšanu saviem pastāvīgajiem klientiem.
Lai Jums TELE2 veicas!!!