www.sudzibas.lv Tele2 Mobilais internets

Tele2 - Mobilais internets

Kuri plāno izmantot Tele2 mobilo internetu un rūpējas par drošību iesaku iepriekš pārdomāt vai maz izmantot Tele2 vai arī uzbūvēt cietoksmi savā datorā. Lielākā daļa, varbūt visas Tele2 IP adreses ir nokļuvušas melnajos sarakstos un pēc pieslēgšanās pie interneta ik pāris desmitu minūšu laikā tiek saņemti paziņojumi par mēģinājumu pieslēgties pie mana datora. Aizraujoša ģeogrāfija, drīz būs visas pasaules valstis un pilsētas savāktas. Kīņa pirmajā vietā. Dažas IP adreses ir īpaši melnas un mēģinājumi pieslēgties ir ik pāris minūtes.
Tā turpināt Tele2, nogaršo bez maksas un pazaudē esošos klientus. Beigsies 2 gadi, nepagarināšu, apnicis cīnīties ar melnajām IP adresēm un trafika kritumiem garšošanas laikā.

J

S Shadowbird 21.09.2009

Autors nesaprot, ko runā. Ne jau Tele2 ir vainīgs, ka lielākā daļa lietotāju nejēdz datoram uzlikt elementāru aizsardzību un iemācīties automātiski nespiest "yes" un "accept" visur, kur vien kaut ko paprasa. Pie tā, ka IP adrese nonāk "vieglo upuru" "sarakstā" ir vainojami citi lietotāji, un pret cilvēku stulbumu, kā saka, pat dievi ir bezspēcīgi.

J Juris 21.09.2009

Sapratu, izlasi kas ir rakstīts. Kā tad tiek noķerti mēģinājumi un izsekotas adreses, speciālist.
Ja Tele2 pa labi kreisi dala modēmus pagaršošanai, tad arī garšots tiek uz pilnu klapi. IP adrese ir dinamiska, to man piešķir Tele2. Es neko nespiežu, kāds jau ir pirms manis parūpējies. Man atliek tikai novērot sekas. Bet ja esi, tik gudrs, tad paskaidro kas būtu jādara šajā situācijā un ar trafika kritumiem pagaršošanas laikā arī pie reizes pakonsultē.
Ar LMT neko tādu neesmu novērojis. Tā kā aizstāvi Tele2, bet mēra sajūtu nezaudē.

S Shadowbird 21.09.2009

Es tieši par to arī runāju — tev nekas nav jāspiež, citi lietotāji jau sūdus ir ievārījuši, bet ne jau Tele2 pie tā ir vainīgs. Kāpēc LMT tā nav, nezinu — varbūt mazāk klientu, varbūt vienkārši Tele2 kā starptautisks uzņēmums uzbrucējiem ir daudz "gardāks kumoss" un/vai vairāk ārzemju klientu, kas vazājas pa vairāk ārzemju lapām. Nez. Trafika noturēšana, protams, ir provaidera ziņā, bet šajā ziņā jau grēko pilnīgi visi provaideri, līgumā ierakstot "līdz". Tas ļauj pīķa stundās nomest ātrumu kaut līdz 0.1% no "solītā" un joprojām skaitīties līguma nosacījumus pildošiem.

E Eduards 12.11.2009

Par pieslieguma ātrumu pilnīgi piekrītu. Es lietoju mob.internetu Jelgava. Ātrums ļoti nestabils it sevišķi 3G tīkla. Kautgan pēc viņu pārklajuma kartes jābūt stabili labam. Esmu ļoti neapmierināts ar šo Tele2 pakalpijumu. Meigināšu lauzt līgumu bez soda sankcijam no viņu puses.

A Anonīms 08.07.2010

Es Tevi varu iepriecināt- 2 gadi paies, līgums automātiski pagarinās BEZ TAVAS ZIŅAS! iesaku trobelēt mēnesi iepriekš