www.sudzibas.lv Tele2 Meteorīts 4

Tele2 - Meteorīts 4

Tas ir kautkads ārprats ar Meteorītu 4, pedejos trīs mēnešus rēķins mistiski izauga.Ta vien liekas, ka tas tapēc, ka tulītas beidzas(janvarī)līgums un Tele2 cenšas iekaset naudiņu no Meteorīta 4 lietotajiem.Visu iepriekšējo pusgadu lietoju un reķini bija normali.Bez manas ziņas piesledz internetu telefonam un, kad saku, ka neesu to vispar gribejusi operatores apgalvo ko citu.TADU NEKAUNIBU NO TELE2.Vajadzetu Tautas Balss iesaistīt laikam, jo savadak nekas nenotiek.Varbūt vel kadam ir problemas tieši ar Meteorītu 4, jo tie kas slēdza līgumus pirms gada ar tulītās tas beigsies.

V

K katju 24.11.2010

netu nikakih problem ne u kogo, vse toljko i hotjat prodlitj etot meteorit za 4 lata ewe na god, a ti dura kakaja to, posmotri svoi raspe4atki razgovorov, nikto ni4ego prosto tak pljusovatj tebe ne budet, so vsem mozno razobratsa.a internet v telefone was besplatnij 2 mesjaca, tak 4to ne noj. sama razobratsa ne mozew, tak srazu nada v tautas balss idti. tupaja kurica

A Andris 05.09.2011

Mana pieredze ir tik pat negatīva. Vienu reizi pamēģināju paņemt papildus tālruni ar Meteorīts 4. Pirmos 2 mēnešus viss ok, 4ls ar santīmiem, pēc tam 7, 13 līdz beigās 29!!! Nu pilnīgs "čau". + Zona pus Latvijā nav. Pat lielveikalos pilnīga nulle - nav tīkla pārklājuma. Un pa pus gada ilgo pieredzi ar viņiem jau biju iemācījies, ka jāzvana 2 reizes cilvēkam. Pirmo reizi vai no atvienojas, vai nesavienojas, vai nu nedzird mani, vai es nedzirdu. Un nē - telefonā nebija vaina. Beigu beigās sapratu, ka LMT nav konkurentu. Virs 10Ls mēnesī neizdodas dabūt ar visu mazcenas mobīlo, mūsējie pieslēgumu un internetu telefonā. + Apkalpošana klientu centros (nezinu kā visur, bet Alfā vienkārši briesmīga. Sajūta, ka būtu pie cietuma uzrauga aizgājis).