Tele2 - Marasms

Sveiki gribēju informēt par tele2 krāpnieciskajiem nodarījumiem. Telefona numuram bija atslēgti izejošie zvani bet rēķini nāca pilnos apmēros interneta izmantošana tarifa plāni kas sastādīja ap 60 eiro mēnesi. uz ko zvanot viņi atbildēja tā summa sastāda par sniegtajiem pakalpojumiem. tagad nopirku zz un vēlējos pieslēgt zz visi a neļauj pieslēgt jo esmu viņu datu bāze ka parādnieks un neļauj pat to izdarīt. cik tālu gan šī zagļu banda var aiziet lai pat tāda veida terorizētu cilvēkus

Dr DooM 06.01.2016

Es jūs cilvēkus vēl jo projām neaprotu, tik daudz sūdzību par viņiem, bet nē iet un vēl slēdz ar viņiem līgumus . . .
Es saprotu, ka viņi mēdz uzbāsties un saldi runāt, apbērt ar solījumiem, ka viņiem ir viss labākie tarifi utt
Ieslēdziet ''smadzenes'', ja jums viņi zvana sakiet, ka nav laika runāt un lieciet nost klausuli !

alergologs 06.01.2016

Vajag maksāt laicīgi rēķinus, tad nebūs atslēgti izejošie zvani un tas nenozīmē ka pēkšņi nav jāmaksā par pārējiem pieslēgtajiem pakalpojumiem!

2 2016merk 06.01.2016

1) Mīļie, vai tad tiešām mums LV ir tikai viens Tele2 un ZZ ?! Labi, LmT ir mežonīgi dārgs prieks. Bet ir tak Bite. Reāli lētas cenas un nevienam no paziņām pēdējos gados nav problēmu. Tagad viņi ir vieni no izdevīgākajiem LV, pārklājums labs un bez slēptām lietām. Bet nu tas tā...
2) Vai šis lieliskais 60 eiro rēķins par internetu gadījumā nav sanācis, kad numurs bijis ārpus LV!? Ja, tā, tad tas ir normālu, jo ārzemju operatori mēdz iesūtīt datus ar kavēšanos. Vai arī lietojums ir bijis daļa vienā mēnesī, bet pārējais jau citā.
3) Nav labi vnk sūdzēties nenorādot termiņus. No kura datuma līdz kuram it kā lietots nets un kas un kā ar maksām. Nu un vai tad sarunu izdrukās neredzam laikus un dienas?!

R Rglz 29.01.2016

Par biti labak nerunat Tele2 vai lmt?Mana izvēle tele2.

I igito 20.01.2016

Ja cilvēks neieslēdz smadzenes, tad nav jāvaino kompānija. Līgumos un lietošanas instrukcijās viss ir aprakstīts.
P.S.: Pieslēgt ZZ visi nemaz nesanāks tikai dēļ tā, ka tā ir jāreģistrē uz pases datiem, nevis melnā saraksta dēļ. Un neierobezotie tarifu plāni tiek reģistrēti 100% visos operatoros. Un vēl - 2016merk ir taisnība pilnīgi par visu! +1!