www.sudzibas.lv Tele2 Maldināšana

Tele2 - Maldināšana

Pasūtijām tele2 rūteri, jo vilinošs šķita arī viņu piedāvājums izmantot shortcut tv + films 6 mēnešus bez maksas, taču realitāte izrādījās pavisam savādāka. Nesaņemot solīto epastu ar shortcut paroli, vairākas reizes zvanīju uz tele2, sākumā solīja, ka nedaudz jāpagaida, bet nu jau saka, ka par cik pati esmu reģistrējusies shortcut un reiz izmantojusi 30 dienu bezmaksas versiju, tad man nekas nepienākas. Kur tad palika solītie 6 mēneši bezmaksas tv? Esam ļoti vīlusies klientu servisā un turpināsim lietot lmt internetu + tv. Tele2 nerekomendējam

D

Dainis 17.01.2018

Šausmas..

J Jānis 17.01.2018

Var būt spama kastīti vajag pārbaudīt. Bieži vien, tur mēdz iekrist vajadzīgas lietas!

D Dace 17.01.2018

nav spama kastītē

Man arī mēnisi atpakaļ zvanīja,piesledzu mājas internetu bezlimita,solīja 6 menešus shortcut bezmaksas,pirms ta to aplikāciju nelietoju un beigas ta aplikācija man bija mēnesi bezmaksas un tagad zvanot neviens neko nezin līguma radīts ka 1 mēnesis bezmaksas un viss