www.sudzibas.lv Tele2 Maldināšana

Tele2 - Maldināšana

Soreiz gan ir nedaudz par daudz. Biju paņemis mājas internetu uz 24 mēnešiem. Martā atteicos un samaksāju summu 42 eur, ko tur par uz vietas pārdevējs teica, ka tas esot par liguma laušanu. To ka man vel jāmaksa papildus 60 eur kas mana atnāca pēc diviem mēnešiem, par to man neviens neko neteica. Centos zvanit, runat, sarunat, beigas aizgāju uz tele2 centru Liepāja, kur man laipni paskaidroja visu kas un kā. Man nav problēmas tos sasodītos 60 eur jums samaksat un es ari atteikuma bridi kad lauzu ligumu būtu samaksājis tos 60 eur, bet man neviens par to neieminējās.

Cucība no tele2 puses. Ligums bija lauzts martā, galerija centrs tele2 telpās. No manas puses, es jums saku, visu labu un uz neredzešanos.

Es esmu ļoti apmierināts ar savu lmt, kur esmu vairākus gadus klients un viss ir vienmēr bijis kartība.

Pirms ejat uz tele 2, padomājiet, vai ir verts čakarēties pēctam.

20.05.2020

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 21.05.2020

Esam sazinājušies ar klientu, lai iegūtu detalizētāku informāciju.

F

G Gunars1987 21.05.2020

Ja jūs esat apmierināts ar lmt kādēļ jāņem vēl tele2 internets?Jūs noteikti gribējāt lmt rūteris lai stāv istabā tele2 rūteris pie poda vēl tikai atliek bites rūteri iegādāties lai šķūnītī var ielikt...

E Eriks Upenieks 26.05.2020
Komunikācijas problema

Rita Medne
Tele2 klientu apkalpošanas speciāliste

Pamācieties šai dāmai komunikācijas manieres!

S Sudzibas.lv Admin 11.06.2020