www.sudzibas.lv Tele2 Ļoti slikts serviss

Tele2 - Ļoti slikts serviss

1)
Draudzene noformēja datoru uz nomaksu, samaksāja pirmo iemaksu. Smieklīgākais tas, ka labi es saprotu datorus kā sēkliņas izpirka un palika 2 datori. Viens Valmierā, otrs Liepājā. A mēs esam no Rīgas. Nu ko darīt? Davaj zvanu uz Tele2 : Varbūt pastāv iespēja pārsūtīt ar kurjeru datoru uz Rīgu? Nē, piedodiet šāda iespēja nepastāv. Nu OK ko darīt? Nolēmām, ka draudzene nostrādās nākošās divas dienas. Un pirmajā brīvdienā 11.03.20 brauksim pakaļ. Pirmdien 08.03 pasūtījām; otrdien 09.03, trešdien10.03: strādājam; ceturtdien11.03:brauksim pakaļ. A nekā nebija! Otrdien09.03 atnāk sms:Jums līdz 10.03 20:00 jāizņem pasūtījums savādāk tas anulēsies. Vienkārši ideāli.
2)
Zvanu uz Tele2 09.03.20, lai anulē pasūtījumu un lai varētu pasūtīt pa jaunam un 11.03.20 varētu braukt pakaļ kā plānojām. A te arī nekā nebija!
Mēs nodosim tehniskajai daļai, lai anulē. Un cik jāgaida? 24h! Nu ok. Anulēju 15:00 dienā 09.03.
10.03 nu tūlīt beidzot pasūtīšu! A Tele2 ņifiga tamlīdzīga! Zvanu kāpēc vēl nav anulēts? Nemācēšu teikt. Vienīgais ko varu piedāvāt ir vēlreiz nodot tehniskajai daļai! Vakarā tagad zvanīju. Nu gaidiet vai nu šodien vakarā vai nu rīt līdz 12 rītā.
NEKAD NENĀKAT UZ TELE2! NEKAD!

10.03.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Papildināts VALDIS D. 10.03.2021

Nevis 2020 bet 2021

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 11.03.2021

Gaidām detalizētu informāciju no klienta, kas nepieciešama situācijas risinājumam.

V

Komentāri (3)

P Pīkstulis 10.03.2021

Melis! Šodien Tele2 pirku telefonu. Viņi pārsūta preces uz citiem veikaliem. Telefons pirmdien būs izvēlētajā veikalā

V VALDIS D. 10.03.2021

Uzprasi vai viņi tev no Liepājas pārsūtīs uz Rīgu! Gribu redzēt kā tu tad dziedāsi, meli!

R Raivis.Greiss 20.06.2024

Pakaļļa - ZAGĻI, KRĀPNIEKI, AFĒRISTI un ĻOTI NEGODĪGI NECILVĒKI !

Labdien,
Vēlos Jūs pabrīdināt, ka šī kompānija Pakaļļa apkrāpj un apzog savus klientus. Tā veido mahinācijas ar rēķiniem, mainot tajā preču nosaukumus un veicot izmaiņas arī preču skaitā, summā, utt. Tās visi darbinieki (menedžeri) uzpērk Jūsu kompānijas pārstāvi, samaksājot Viņam naudu, vai iedodot dāvanas. Tad, kad darbinieks ir uzpirkts un piekukuļots, tad Pakaļļas menedžeris (savas vadības mudināts) sadarbībā ar Jūsu kompānijas pārstāvi veic mahinācijas ar preču skaitu un cenu, lai gūtu papildus peļņu. Viņi izmaina rēķinā preču nosaukumus, skaitus, un/vai cenas un mākslīgi palielinās pakaļļas uzņēmuma peļņu, tā gūstot izkrāptu peļņu. Daļu no tās, tie iedod Jūsu kompānijas pārstāvim, lai tas būtu ieinteresēts, bet lielāko daļu patura sev. Un tā Viņi apkrāpj daudzus klientus.
No sākuma viss ir ok, bet kad uzņēmumi zaudē modrību un uzticās, šim krāpnieku uzņēmumam Pakaļļa un Viņiem izdodās ievilkt savos krāpnieku tīklos
Jūsu uzņēmuma menedžeri, tā Jūs 100% tiksiet apkrāpts un apzagts. Ja Jūs kaut ko atklāsiet, vai ievērosiet nesakritibas, tad šī krāpnieciskā firma Pakaļļa visā vainos Jūsu menedžeri, ka tas pie visa ir vainīgs. Ka, it kā, pēc Viņa lūguma tas esot darīts un, Viņi neesot vainīgi. Nekad un nevienam neiesaku sadarboties ar šo zagļu, krāpnieku un negodīgo uzņēmumu Pakaļļa. Ir vēl daudz un dažādi krāpnieciski darījumi, kādus izmanto šī negodīgā kompānija un par tiem es pastāstīšu kādu citu reizi. Lūdzu, esiet uzmanīgi ar šo zagļu un krāpnieku firmu Pakaļļa.
Tajā uzņēmumā, tās vadība piespiež savus darbiniekus rīkoties negodīgi, lai gūtu papildus peļņu, maksājot un uzpērkot sadarbības partneru menedžerus un pierunā arī tos būt negodīgiem. Esiet modri un, LŪDZU NEKAD NESADARBOJIETIES ar šo KRĀPNIEKU, ZAGĻU kompāniju PAKAĻĻA!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes