www.sudzibas.lv Tele2 Ļoti slikts serviss

Tele2 - Ļoti slikts serviss

Draudzene noformēja datoru uz nomaksu, samaksāja pirmo iemaksu. Smieklīgākais tas, ka labi es saprotu datorus kā sēkliņas izpirka un palika 2 datori. Viens Valmierā, otrs Liepājā. A mēs esam no Rīgas. Nu ko darīt? Davaj zvanu uz Tele2 : Varbūt pastāv iespēja pārsūtīt ar kurjeru datoru uz Rīgu? Nē, piedodiet šāda iespēja nepastāv. Nu OK ko darīt? Nolēmām, ka draudzene nostrādās nākošās divas dienas. Un pirmajā brīvdienā 11.03.20 brauksim pakaļ. Pirmdien 08.03 pasūtījām; otrdien 09.03, trešdien10.03: strādājam; ceturtdien11.03:brauksim pakaļ. A nekā nebija! Otrdien09.03 atnāk sms:Jums līdz 10.03 20:00 jāizņem pasūtījums savādāk tas anulēsies. Vienkārši ideāli.
Zvanu uz Tele2 09.03.20, lai anulē pasūtījumu un lai varētu pasūtīt pa jaunam un 11.03.20 varētu braukt pakaļ kā plānojām. A te arī nekā nebija!
Mēs nodosim tehniskajai daļai, lai anulē. Un cik jāgaida? 24h! Nu ok. Anulēju 15:00 dienā 09.03.
10.03 nu tūlīt beidzot pasūtīšu! A Tele2 ņifiga tamlīdzīga! Zvanu kāpēc vēl nav anulēts? Nemācēšu teikt. Vienīgais ko varu piedāvāt ir vēlreiz nodot tehniskajai daļai! Vakarā tagad zvanīju. Nu gaidiet vai nu šodien vakarā vai nu rīt līdz 12 rītā.
NEKAD NENĀKAT UZ TELE2! NEKAD!

10.03.2021

Papildināts VALDIS D. 10.03.2021

Nevis 2020 bet 2021

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 11.03.2021

Gaidām detalizētu informāciju no klienta, kas nepieciešama situācijas risinājumam.

V

P Pīkstulis 10.03.2021

Melis! Šodien Tele2 pirku telefonu. Viņi pārsūta preces uz citiem veikaliem. Telefons pirmdien būs izvēlētajā veikalā

V VALDIS D. 10.03.2021

Uzprasi vai viņi tev no Liepājas pārsūtīs uz Rīgu! Gribu redzēt kā tu tad dziedāsi, meli!