www.sudzibas.lv Tele2 Ļoti slikts 4G mājas internets

Tele2 - Ļoti slikts 4G mājas internets

Jau mēnešiem Tele2 4G mājas internets ir vienkārši atbaidošs. Dzīvoju Rīgas centrā, 5.stāvā, uz rūtera vienmēr maksimāls signāls, taču internets Knapi kustās uz priekšu. Man, lai noskatītos kādu YouTube video, kurš ir 3-4 minūtes garš, vajag pusstundu, lai viņu noskatītos, un arī 360p kvalitātē būs maksimums, citādi internets vēl lēnāk viņu vērs vaļā. 19,99 mēnesī par tādu vājprātu, man nevienu lapu nevar atvērt bez ilgas gaidīšanas.

22.12.2020

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 23.12.2020

Gaidām detalizētu informāciju no klienta, kas nepieciešama situācijas risinājumam.

F

F frostulya 15.12.2020

Tikko pārbaudīju LMT 3G internetu Jūsu rūterī, un pat tam ātrums bija krietni vien lielāks, nekā Jūsu 4G. Jums pašiem kauns nav par saviem pakalpojumiem?

M Mārtiņš Kristīne 26.12.2020

jāmaina rūteris. Man bija tāda problēma.

M mozilla34 10.03.2021

Mums arī tieši tādas pašas problēmas ar Tele2 internetu. https://www.sudzibas.lv/tele2/tele2-slikts-nekvalitativs-internets-c2090648#c2092294
Testējot ar LMT priekšapmaksas karti speedtest uzrāda 100-150Mbps. Noslogotajos vakaros 70-90 Mbps, bet šo samazinājumu nevar just, tas tāpat ir pietiekami ātri, ja vienīgi nelejuplādē kaut ko lielu.

A Aivis Rudzītis 25.12.2020

Pārslēdz rūteri uz 3g.