www.sudzibas.lv Tele2 līguma lauzšana un sakaru kvalitāte

Tele2 - līguma lauzšana un sakaru kvalitāte

BE AVARE.
Tele 2 par pirmstermiņa līguma laušanau (kas maziem burtiņiem bija ierakstīts 24 mēneši) man aprēķināja 16 Ls sodu! 2*8 neizmantotie mēneši, lai arī izmantojām tikai sakaru pakalpojumus.

Darbinieks, draudzīgi aicinot pirms gada pievienoties Tele 2, gan solīja, ka ja kaut kas nepatiks, brīvi varēs iet prom , ja tikai nav paņemtas dotētās preces. Tad protams jāmaksā telefona neamortizētā daļa, kas būtu loģiski.

Dabā sakari ārpus Rīgas vāji (Mērsrags, Tērvetē vispār pārlec uz Lietuvas operatoru), telefons bieži rādās klientiem ārpus zonas, lai arī realitātē ir ieslēgts.

Un beigās vēl sodu sarēķina. Mainot LMT pret Tele 2 savā laikā tādu gļuku nebija.

X

T tadsesmu 16.12.2012

"Dzirdu tikai lā lā lā", 4 gadi tele2 klients, viss ir normāli i "atlaides summē" i nets normāli strādā. un te tā paskatoties pēc postiem un komentāriem, kādam laikam nagi niez tele2 reiķins par 2006gadu (oooo man tele2 :D), posts 1februāri???
Nav ekrānšāviņa ar manstele2.lv reiķinu un bilances info un parasto reiķini un "citiem papīriem" nav ko muldēt.
galvenais ka par lmt posti nesen kārtīgi padzēst, nedēļu iepriekšs vel bija.
un jā par tēmu. Līgumu jamāk lasīt, tur rakstīts ka pieieno līgumsodu (ls 50 vai cik) + abonēšana tarifam(atlikuie mēneši)+(maksa par ierīci), vismaz tā bija mana vecajā līgumā par telefonu.