www.sudzibas.lv Tele2 Lielāki rēķini

Tele2 - Lielāki rēķini

Gribu pateikt visiem, lai cītīgi seko līdzi rēķiniem. Man jau otro mēnesi pieskaita 12ls par 2GB interneta, kad man ir pieslēgta XL pakete pa 5ls uz 2GB, tā kā tie 12 sanāk extra... kad pasūdzējos viņiem par to, viņi pateica, ka atvainojas, bet maksāt par to būs vienalga šo mēness un nākamajā mēnesī to atskaitīs. Uzskatu, ka 12ls ir liela summa, kuru varu iztērēt lietderīgāk nekā segt tele2 kļūdas. šo mēness sāku lietot tarifu NR.5, kur solīts 500min un 500sms visos tīklos. Šajā rēķinā man atkal pieskaitīja 2 extra GB un plus 10ls par citiem tīkliem, kuri bija norunāti uz 2h+1 tele2 tīklā un kopā nekādīgi nesanāk 500min. uz ko viņi pateica: OOOpppsss... tā kā, lūdzu kārtīgi sekojiet līdzi par ko maksājat.

straniks 14.10.2012

Obsolutno takaja ze situacija, segodnja poluchil schet a mne naschitali dopolnitelno 8ls za ispolzovanie 160mb, xotja u menja uze vxodit v paket 500 :))
Neznajut kak obdurit i uze nachali v nagluju obmanivat, a ved mnogie i ne zametjat!