www.sudzibas.lv Tele2 Lēns internets

Tele2 - Lēns internets

Vairāk kā 7 gadus esmu tele2 klients un lietoju mājas internetu praktiski no paša sākuma, kad tas parādījās. Līdz šim biju vairāk kā apmierināts ar sniegtajiem pakalpojumiem. Dzīvoju pilsētā Krāslava, kur kopš 2022 gada novembra un līdz šai dienai saskaros ar ļoti lēnu interneta ātrumu vakaros un brīvdienās. Kā galvenā ierīce, tiek izmantots rūteris Huawei b316-855, kurš tika iegādāts tele2 interneta veikalā uz nomaksu. Mēģinājumi izmantot citu rūteri, vai izmantot mobilo telefonu nav sekmīgi. Brīžiem ātrums nepārsniedz 1 mbps. Zvani uz tele2 informatīvo dieneststu nedod nekādus rezultātus, tā vietā piedāvājumi iegādāties jaunu rūteri. Slēgt līgumu man arī nav iespējas, par cik uz nomaksu tika iegādāts ne tikai rūteris, bet arī dators. Uz doto brīdi, maksāju par pakalpojumu, kuru nav iespējams izmantot un vairāk nevaru ieteikt.

11.01.2023

R Roskanov 12.01.2023

Nestāstiet pasakas! Tele2 internets nav lēns! Tas ir ĻOOOOOTI LĒĒĒĒNS!

Šim krāpnieku grupējumam vajadzēja sevi pārdēvēt par Triatel 2. Pasludināt maksātnespēju un likvidēties.

S Samanta D. 18.01.2023

Nez, man nav lēns, man visātrāk iet. Bet laikam kā kurā vietā. Nav bijušas problēmas ar to.