www.sudzibas.lv Tele2 Lēns internets

Tele2 - Lēns internets

Sveiki. Tātad lietoju tele2 mājas internetu (bezlimits) , izmantojot rūteri (huawei b315s-22) , kurš pēdējā laikā ir licis pamatīgi vilties. Aptuvenais lejuplādes ātrums ir tikai labi, ja 1mb/sekundē. Lokācija - Dobeles novads. Papildierīces rūterim - 2 antenas signāla uzlabošanai.

No ~8 rītā līdz 10 vakarā ir ļoti grūti lejuplādēt kautko vai pat elementāri sērfot internetā.

Pievienoju ekrānšāviņu, kur skaidri var redzēt, ka konkrētais lejuplādes ātrums bijai tikai 307 kb/s un aprēķinātais laiks, lai pabeigtu lādēt atlikušos 8 gigabaitus = 7 stundas.

Otrajā ekrānšāviņā varat redzēt, ka es pat nevaru 'nopingot' google.lv caur diagnostiku.

Būtu kādām kādi komentāri kā šo vērst par labu?

Paldies.

07.11.2021

M Max2020 07.11.2021

Ieteiktu jums paprasīt Tele2 lai iedod jaunāku Huawei B535-232 rūteri kurš var divreiz ātrāk nodrošināt interneta ātrumu lietojot divas 4G frekvences kas uzlabo ātrumu kā arī tas atbalsta arī 4G+ tīklu vai arī to iegādāties jebkurā lombarda tikai par 45 vai 50 eiro. Kādēļ iesaku šo? Jo jūsu lietotājs rūteris ir diezgan vecs un neatbalsta ne vairāku 4G frekvenču lietošanu tātad iespējams ātrāku internetu un var būt pat labāku 4G uztveršanu jo ja ir jaunāks rūteris jo gan labāks internets iespējams gan uztveramība. Protams ja šī bāzes stacija kas apkalpo jūsu adresi Dobeles novada cik saprotu Tērvetē ir pārslogota vai nav aprīkota ar visām 4G tīkla frekvencēm diezvai ar jaunu rūteri šo internetu uzlabot sanāks bet var mēģināt. Tātad vienkārši mēģiniet sazināties ar Tele2 un palūgt jaunāku rūteri un vai tā problēma ir tādēļ ka ir pārslogota bāzes stacija. Noteikti ceru ka jums izdosies uzlabot interneta ātrumu jo es lietojot ar Huawei B535-232 rūteri Liepāja Tele2 tīkla internets ir labs un apmierinošs tādēļ arī iesaku pamēģināt nomainīt rūteri jo tas ko tagad lietojat ir diezgan vecs un nespēj atbalstīt ātrāku internetu kā 4G frekvenču apvienošanu.

A Ansītis 07.11.2021

Man līdzīgi ir Daugavpilī, kad vakarā pēc 17:00 cilvēki sāk lietot tele2 internetu un noslogo visu tīkli. Tad ātrums nokrītas zem 2Mbps, bet citreiz tas ir pat zem 1Mbps. Līdz ar to nekādus video, filmas utt nevar noskatīties. Vienīgais risinājums - skaidroties ar Tele2 vai atteikties un meklēt citus risinājumus. Man solīja, ka Daugavpilī, rajonā kur atrodos es, celšot jaunu torni, kas samazinās šo noslogojumu. Protams, vismaz 1 gads esot jāgaida, bet es domāju ka tur pat 2 gadi sanāks. Bet internetā papētot info, tad daudzās vietās LV ir šī problēma.

J Jānis Buteiķis 22.11.2021

Es tev piekrītu, šāda problēma ir ļoti liela Latgalē, piemēram Varakļānos un Silajāņos ir tāda pati problēma kas tev Daugavpilī!