www.sudzibas.lv Tele2 Lēnākais internets Latvijā

Tele2 - Lēnākais internets Latvijā

Nelietojams. Interneta ātrums reti sasniedz pat 2mbps. Dzīvoju netālu no centra. Esmu vienīgais lietotājs uz rūteri. Tas novietots dzīvoklī uz palodzes. Jebkāda video formāta satura skatīšanās ir neiespējama. Jāgaida, lai ielādētos interneta lapas. Līguma pārtraukšana maksā brangu summu. Vai tiešām nav kauna lielīties, ka Tele2 ir ātrākais internets Latvijā...

02.03.2023

B

L Līga Freiberga 03.03.2023

Tiko izgāju tam visam cauri, lai atteiktos no interneta. Jā, viņi arī teica, ka man būs jāmaksā tā "neizmantotā atlaide". Teicu, ka atsakos maksāt, jo viņi nevar nodrošināt pakalpojumu. Bija jāraksta iesniegums, jāpaskaidro kas un kā. Jo man bija arī rūtera maiņa, kas neko neuzlaboja.

Atnāca apstiprinājums, ka maksu nepiemēros. Protams atnāk rēķins un tur summa ir uzrādīta. Tad atkal jāzvana un jāskaidrojās. Viņi saka, ka nosūtīs uz pārrēķinu un nezin cik ilgi tas aizņems. Iet laiks uz priekšu, rēķina nomaksai ir 19. datums. Zvanu viņiem un saku, ka rēķinu maksāšu tikai tad kad būs korekts rēķins, un ja viņi uzrēķinās soda maksas, tad atkal apstrīdēšu. Un te pa brīnumu, pēc pusstundas ir klāt korekts rēķins.

Ko gribu pateikt, cīnies ar viņiem. Man tas viss process arī bija garš un nepatīkams, bet jēga maksāt par internetu kas neiet?

L Liene889 03.03.2023

Gadās, ka Tele2 internets ir nelietojams, pilnībā piekrītu.

Good Intentions 04.03.2023

Pārslodze.

T Taisnīgums777 20.03.2023

Tā nu ir kad vēlies maksāt maz (ar līgumsaistībām) un tad čīksti. Kur problēma paņemt mājas internetu par pilnu cenu, pamēģināt saprast vai tas būs priekš tevīm un tad slēgt ar līgumu? Vai tiešām cilvēkiem saprašana ir tik maza par to kas ir mobilais mājas internets? Tas Jums nebūs optiskais internets kur ātrums ir tiešām labs. Šādiem mobilajiem mājas internetiem viens no lēna interneta faktoriem ir noslodze, ja tavā adresē ir daudz lietotāju internets dalās uz visiem un protams, ka viņš var būt lēns. Vēlies ātru internetu - ievelc kabeļus. Tele2 salīdzinot ar Biti vēl ir lietojams un ļoti iet pretīm saviem klientiem. Bite Jums apkraus ar līgumsaistībām. Priecājies, ka Tele2 tomēr iet pretīm un ir iespēja izbeigt līgumu bez soda sankcijām. Un atkal, ja ir slikti meklē citus variantus nevis čīksti klaču portālā :)

D Deniss Polakovs 23.03.2023

Hmmm... Te ir nedaudz maldinoša informācija. Ātrums ok - ļoti lēns, bet man rodās aizdomas par latentuma patiesību!