www.sudzibas.lv Tele2 Drausmīgs serviss, apkalpošana, vadībai uzsplaut uz klientiem!!!

Tele2 Latvija - Drausmīgs serviss, apkalpošana, vadībai uzsplaut uz klientiem!!!

Tā vietā lai atri objektivi sevi cienoši atrisinātu situāciju, kurā klients viennozimigi ir cietējs, tā vietā tele2 vadībai ir pilnigi pa jāt uz klientu.
Un varu pateikt, to, ka neskatoties uz to, ka esi sudraba vai zelta klients, tele2 vadība, kura konkrēti atbildi par konkrēto problēmu, neuzskata par vajadzīgu uzklausīt klienta radušās daudzās negatīvās, briesmīgās, anormālās, maigi izskaties, loti neprofesionālās attieksmes, situācijas, gadijumus un apstākļus,
varu pateikt tikai to, ka problēmas ir sākušās ar šo uznemumu tikai pedejos 2-3 gadus, iepriekš nebija, jo ieprieks bija ātra, operatīva, veiksmīga sadarbība, un no mikrosūda neuzpūta milzīgu makrosūdu. Kapec?
Nu tapēc ka "vadībā " sēž un atrodas tiesību pāudze kura vispār nepajēdz ne ko dara, ne kur atrodās. Tas ir ārprāc, cik dbyli ir šie radyjumi.
Ko es varu no ta secināt? To, - ka tele2, šādi vadot savu uznēmumu, atri [slēpt]@tēs. Ko ari viniem novēlu pec iespējas ātrāk!!!

D

Kārtējais sapņotājs, makrosuuda līmenī! Ja par katru šādu Tele2 bankrotēšanas pareģojumu viņi saņemtu 1 EUR mēnesī, viņi būtu jau sagatavojuši 5G infrastruktūru.

S sucksuca 20.11.2016

autors pilnigi taisniibu uzrakstija, a ko tu te lerksti , bezteemaa akal, redzu ka tu arii esi viens no tadiem smakojoshiem makrosuudiem no kuriem reaali vaatee. saklajusi esi pussuudziibas ar saviem pusde bilajiem vemekliem. gadijumaa neesi noziedxzniece iveta no dee pils chuhnas par kuru visa guugle pilna ar sudzibaam un izbanojumiem?tagad slepies shite kapeikaas pelnot no nika romaxsoft ???

Vai tiešām Tu esi tik , lai domātu, ka ja nomainīsi savu niku, tad Tevi neviens nepazīs?

L Lepnā Lavīze 14.12.2016

Tak to nenormālo Janu no Dobeles pazīst puse Latvijas! Nebrīnīšos, ja vēl sasmērējusies visā internetā, tas stiliņš ir vienreizējs - bomži, misenes, sūkāšana - reāla padibene. Diemžēl neesmu Ivka, kopīga ir tikai pilsēta, tāpat kā neesmu Romaxsoft, bet liels prieks, ka vēl no vairākiem dabūji, ko pelnīji. Pasaule ir apaļa.

S sucksuca 20.11.2016

tas ir par tevi ? :) iveta=ivka=lepnā lavīze=un tgd arii romaxsoft ????

http://forums.delfi.lv/read. php?f=104&i=326541&t=326541 IZEESTAA IVKA

Autors: Ivka-visā D-pilī pazīstama m..
Datums: 17.09.10. 12:07

Riktīogi var ierēkt par to kā Ivka caurām dienām taisnojas par savu ideālo dzīvi un aizstāv iemīļoto SAPforumu, tikai nav skaidrs, ko pati te velkas

Re: ivka
Autors: Ivka
Datums: 31.10.11. 14:28

... jā to es labi protu. Dodiet man jebkuru tēmu, aizdi...šu, ka prieks būs lasīt!
Ar to arī esmu ļoti slavena - ar tēmu aizcūkošanu!

Re: ivka
Autors: Ivka
Datums: 31.10.11. 23:15

Au, čoža atkal saniezējās. Laikam no pārāk treknās kāpostu zupas:(

A AlEl 20.11.2016

Žēl, ka šo raksta sākumskolas audzēknis, pretējā gadījumā Tele2 uzklausītu... Nekad nav bijušas problēmas ar šo kompāniju, ja ir kādas neskaidrības - visu izstāsta un atrisina, ja ir vajadzība. Liels plus Twitter džekam, kurš vienmēr ir gatavs pačatot un visu izklāstīt, ja ir kādas problēmas.

Pacco_al 23.11.2016

Savu vērtējumu un "pārgudros spriedelējumus" par uzņēmuma vadību, skrebents varēja paturēt pie sevis. Mēs paši izdarīsim secinājumus, kuram taisnība un kuram nav.
Kur ir situācijas apraksts? Bez tā izskatās pēc kārtējā "klīniskā pilnmēness" gadījuma.