www.sudzibas.lv Tele2 kvalitāte

Tele2 - kvalitāte

Labvakar!
Man liels lūgums, padalaties ar informāciju kur var rakstīt sūdzību uz TELE2, bet normāli, lai varu saņemt adekvātu atbildi.Jo sūdzoties šeit nenotiek nekas! Arī es vienu reizi šeit uzrakstīju gan par kvaltāti - kura ir nulle pēc desmit ballu sistēmas!!! Gan rēķiniem, gan " zonas " kura pat nav Rīgā - Pļavniekos! Ja gribat kaut ko teikt par vecu mobilo, tas nestrādā!!!Jo es iegādājos jaunu, labu mobilo pie tiem pašiem TELE2...Es aizgāju atslēgt, jo neapmierināja nekas, ko piedāvāja TELE2 - iepriekš jau minēju.Un te pēkšņi TELE2 man saka, jūs esat ilgi pastāvīgais klients, jums būs tas un šitas - īsi sakot " zelta kalni " es kā jau vairums "' aitu " uzķēros - un saku labi un vēl mobilo paņēmu, jo dēļ mobilā tie sliktie sakari un citas manas problēmas, tātad atļavu sev pagarināt līgumu...protams man būšot šausmīgi izdevīgi!!!Rezultātā man rēķini ir vēl lielāki - pieslēdza tak izdevīgāk!!!Ārzemēs tas nestrādā, zonu kad man vajag bieži vien nav, bieži atslēdzas sarunas laikā, kvalitātes nav.

LŪDZU INFORMĀCIJU KUR VAR SŪDZĒTIES, BET LAI BŪTU REZULTĀTS?!

I

K Konča 05.12.2009

:) mja... ja būtu konkrēti zināms kas tieši neapmierina, varētu vēl palīdzēt.. bet ja neapmierina nekas, bet tomēr līgumu par lēto mobilo noslēdz.. hehe.. jāpiekrīt vien pašai autorei - aita :)

I Iveta 05.12.2009

Nu ja, jo noticēju TELE2, labumu tur nav nekādu, labi, ka bija LMT pa rokai, jo esmu kliente abiem operatoriem. LMT man ir bieži izglābis, kur TELE2 nestrādāja. Es uz LMT arī aizgāju un pārslēdzu ļoti izdevīgu līgumu esmu ļoti apmierināta, bet to pašu izdarot ar TELE2 VISS IR PRETĒJI!

K KikaPlika 05.12.2009

LMT ir dārgāks, vienmēr tāds ir bijis, par pārklājumu neņemos spriest, jo esmu Tele2 kliente jau no pašiem pirmssākumiem. Vienīgais, kas mani neapmierina, ir tas, ka jāmaksā :D Kad bija ZZ vispār pa lēto sanāca, jo bij ienākošo zvanu bonusi.

R Raitis 05.12.2009

Neapmierina nekas, bet līgumu pagarināji???? :D :D :D Tur turpināt sarunu nav vērts. piekrītu Končai :)

R Raitis 05.12.2009

Kārtējā ziloņu pūtēja :D

I Iveta 05.12.2009

Nav LMT dārgāks, esmu LMT pieslēgusi VIENĀDAIS 12 un man nav sanācis norunāt vairāk par 12 Ls, ar to, ka es daudz zvanu, esmu vadošā amatā - ne direktors, bet tomēr, un man ļoti daudz jākontaktējas ar padotajiem un ne tikai. TELE2 atstāju tikai tāpēc, ka bērnam un vīram ir ZZ. Bet TELE2 rēķini ir daudz reiz lielāki, ar to, ka man pieslēgti 3 draugi - ar tiem it kā varot runāt par brīvu. Ar TELE2 maz runāju - praktiski nemaz, es pat viņu nenēsāju līdzi, tikai kad vajag uzzvanīt. LMT man vienmēr līdzi.LMT nav atsevišķas maksas par abonēšanu - varu braukt uz ārzemēm nekas nav jāpārslēdz - un nekas atsevišķi jāmaksā, tātad nav apgrūtinoši, bet TELE2 ārzemēs nestrādā, tad man jāskrien un jāpieslēdz starptautiskais pieslēgums, tas ir apgrūtinoši, dārgi un prasa laiku.

I Iveta 05.12.2009

Es jau tā pajautāju vai kāds zina kur griezties, nevis apspriest kas ir labāks, man ir savs viedoklis, bet es lūdzu Jūsu palīdzību.

D Dana 05.12.2009

Iveta, jūs tiešām nezināt kur vērsties? Ja ir konkrēta lieta, kur jūtieties apkrāpta kā patērētājs - vērsieties patērētāju tiesību aizsardzības centrā. K.Valdemāra 157, 65452554. Bet uzreiz jāsaka, ka līgumu esiet vien pati parakstījusi, nu labi, var jau mēģināt pierādīt, ka ir bijuši maldi un viltus, līgumu slēdzot..
Katrā ziņā, pirms rakstīt sūdzību, par ļaunu nenāks formulēt argumentus.

I Iveta 05.12.2009

Paldies, Dana! Noteikti izmantošu. Šoreiz nav par līgumu - par to piekrītu, pati parakstīju, bet par to, ka sarunas pārtraucas, vai nevar sazvanīt, piemēram es zvanīju mammai, nāk izsaukums, kad mamma paceļ tad saruna nevar notikt jo ir traka šņākoņa - it kā kaut kāds fons. Abi telefoni ir pilnīgā kārtībā, pēc kāda laiciņa tas pāriet, bet ir dzīvē situācijas kad patiešām telefons ir ļoti nepieciešams, bet izmantot reāli nav iespējams.
VĒLREIZ PALDIES!

. ........ 06.12.2009

Iveta... Pieslēdz nevis 3 draugus, bet labāk paņem tarifu plānu SAVĒJIE... Ar to varēsi TELE2 tīklā vispār pa velti sarunāties un sms sūtīt. Pašam ir Savējie un viss ir čikiniekā. Par cik man darba mobilais ir LMT - tad Tele2 es zvanu tikai un vienīgi savējiem un mani tas apmierina... Tā lūk...

B bla bla 07.12.2009

Iveta, Tu nopietni? Tu te prasi kadam padomu, bet vai Tu pasu TELE2 esi informejusi par parrautam sarunam? Esi teikusi kur tiesi nav tas zonas?
Nu gan bernudarzs! [tas ta - lai neteikti Aita ;)...]

H Hugo Djego 07.12.2009

Vajag pameģināt to karti ielikt citā telefonā.Es ar lietoju tele2, neko nesūdzos.Zona ir vienmer.Un Rīgā vispār nevajadzētu būt problēmām, drīzāk brāķīgs telefons gadijies.

N navsvarigi 09.12.2009

Kadreiz lietoju zz. Iestajos stradat jaunaa darba vietaa Rigas centraa. Zonas nav del taa, ka tur ir vairak metala konstrukciju. Kaut gan, LMT tur pat ir pilna zona. Tas liecina tik par to, ka T2 zonas sognals ir vajshs. Bija ari, ka iszinas sak bremzet zivij, nevar mani sazvanit, kaut gan man telefons ieslegts. Taa bija T2 vaina, vini to atzina.
Varu tik teikt, ka ar LMT man nekad nav bijis nekas no taa, kas man bija ar T2. Man ar LMT vispar nekadu problemu nekad nav bijis. LMT mani biezhi vien glaba, jo tur, kur T2 un Bite zonas nav, tur LMT ir. Taa kaa, tads tas mans stasts.

A Aleksandrs 13.08.2011

Tele 2 ka jau visas firmas meģina ievakt piķi mat pat reķina pa internetu ielikuši astranomisko ciparu datu paraide 0kb 19.82 kurš tad maksasas par 0kb galvu saspieduši ka tik piķi izkast!Labak reķini smalki jaizanaliize !

T Tele-2fans 13.08.2011

Lietoju Tele-2 nu jau 10 gadus, ir pat Tele-2 mobilais internets. Esmu tīri apmierināts, vienīgi pārvietojoties pa Latviju, vietām ir slikta "zona".Tele-2 nav ne vaina!