www.sudzibas.lv Tele2 Krāpšana un slikts serviss

Tele2 - Krāpšana un slikts serviss

Cilvēki, nevienam, pilnīgi nevienam neiesaku būt klientam tele2! Maz par to, ka tele2 krāpjas ar telefoniem, pārdodot lietotus jauna telefona vērtībā, klientu apkalpošanas serviss ir šausmīgs! Kartējo reizi iesniedzot iesniegumu tele2 kompānijai, tiek liets atbildes vēstulēs kārtējais ūdens, nekādu dokumentu faktu pierādīšanai nekad nav. Nopirku telefonu, kas izrādījās ar ražotajā defektu, tele2 nomainīja uz ''jaunu''. Arī darbiniekiem tele2 būtu ieteicams iziet klientu apkalpošanas kursus! Raitis gerkāns savu darbu ar klientiem neizprot, tik nevīžīga attieksme pret klientiem nav pieļaujama!

26.11.2019

Ju

Saivii 26.11.2019

A kaa juus varat pieraadiit,ka telfons jau ir lietots?

Ju Juta2506 26.11.2019

Visu Apple produkciju pēc S/N ir iespējams parbaudīt, kad ierīce ir tikusi aktivizēta

Tu Turkey901 26.11.2019

Kāds gudrais, kādu ir tūkstoši nopirka, aktivizēja, pārdomāja un atdeva atpakaļ/ samainīja pret citu, un nu jau skaitās lietots.

Ju Juta2506 28.11.2019

Aktivizējot APPLE ierīci, automātiski ieslēdzas garantijas atskaites laiks-1 gads no ražotāja puses.

Pacco_al 30.11.2019

Te nu jāatzīst, ka Jutai ir taisnība. Fuj Tele2.

Ju Juta2506 28.11.2019

Jebkurā veikalā, BITE, LMT, LATTELECOM Jums nevērs vaļā APPLE produkciju, lai to varētu vienkārši apskatīt un,ieslēdzot ierīci, izmēģināt! Tadam nolūkam veikalā ir speciāls apskates stends ar jaunāko telefonu modeļiem.